Общество

На радість дітям і батькам 2012

На радість дітям  і батькам

cutochokЩоденно до управлінні праці та соціального захисту населення РДА звертаються мами за призначенням допомог сімям з дітьми. Це одноразова допомога при народженні дитини, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога на дітей одиноким матерям, державна соціальна допомога  малозабезпеченим сім’ям. Деякі допомоги  потрібно переоформляти через кожні шість місяців. Не у  кожної мами є можливість залишити дитину вдома. Працівники управління давно мріяли про створення дитячого куточку в приймальні громадян.

За сприяння  депутата районної ради  Шерстюка Володимира Михайловича та завдяки допомозі керівників фермерських господарств  Кириченка Миколи та Кириченка Сергія нарешті в управлінні праці та соціального захисту населення облаштовано дитячий куточок, де розмістили  книжечки та іграшки. Тепер діти, поки мами заповнюють документи,  можуть розглянути книжечку, пофарбувати у розмальовках або погратись іграшкою.

             Колектив управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації щиро вдячний за надану допомогу  і вітає зі святом працівників агропромислового комплексу та зичить найкращих побажань.