Общество

Людина з щирою душею

Людина з щирою душею

suprunУ кожної людини на нашій землі є своя місія, своє покликання та призначення: одні ростять і виховують, інші вчать і лікують, другі майструють та виготовляють продукцію. А є професія, від якої, напевно, залежить добробут і, власне, саме існування –  професія ХЛІБОРОБА. Це люди, які, вкладаючи свою велетенську працю, вирощують для всіх хліб, який був, є і буде святинею нашого народу.

Одним з таких трударів є керівник СФГ «Моноліт» Супрун Сергій Григорович. Він не тільки гарний господар, сильний керівник, але й людина з добрим серцем і чистою душею. Протягом більше десяти років він щоденно піклується про школу: допоміг встановити на двох поверхах вікна, забезпечує коштами для проведення літнього оздоровлення, виділяє кошти для ремонту шкільних приміщень. Така турбота є неоціненною, бо, дякуючи Сергію Григоровичу, дітям у Підлиманській школі затишно і зручно, уже не страшні сильні вітри й тріскучі морози, щоліта малята не тільки оздоровлюються, а й смакують обідами.

А найголовніше, що при будь-яких негараздах є людина, до якої можна звернутися, і вона завжди з розумінням поставиться, оцінить ситуацію і надасть дієву пораду і допомогу.

В переддень Свята працівників сільського господарства  хочеться щиро привітати Сергія Григоровича і побажати родючої ниви, добрих врожаїв, процвітання господарству, міцного здоров’я та успіхів у особистому житті.

Адміністрація Підлиманської ЗОШ  І-ІІІ ступенів.