Общество

До дня працівників радіо та зв’язку

Сьогодні - День працівників радіо, телебачення та зв’язку

svyazistiЦех телекомунікаційних послуг №20 Харківської філії ПАТ «Укртелеком» з 1998 року очолює Віктор Іванович Божко. Він розповів у інтерв’ю, з якими здобутками працівники підприємства зустрічають своє професійне свято цього року. 

- Станом на 1 листопада загальна кількість основних телефонних апаратів становить  3854 одиниць. У цьому році встановлено 57 телефонів. Приємно зазначити, що Борівський район у обласному рейтингу - на третьому місці по кількості встановлених телефонів. Телефонізовані всі ФАПи, амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Навіть у малонаселених пунктах є телефонний зв’язок. Кількість радіоточок - 1260 одиниць, радіо працює в усіх населених пунктах району. Найбільш затребуваною послугою останнім часом є встановлення швидкісного Інтернету. За 10 місяців цього року до Інтернету підключено 144 клієнта. На даний час Інтернетом користуються вже 872 абоненти. 

- Хто з працівників виконує складну й популярну роботу - встановлення швидкісного Інтернету?

- Цим займається мобільна бригада, до якої входять молоді, але досвідчені працівники - Вадим Божко, Олександр Білевцов і Віталій Божко.

- У кожного керівника є люди, на яких завжди можна покластися. Чи є у Вас  надійні помічники й порадники?

- Мої помічники - це весь колектив ЦТП №20. Всі  сумлінно виконують свої обов’язки, відповідально ставляться до роботи. Але хочеться відзначити людей, які є  порадниками протягом усього періоду моєї роботи. Вони трудяться на підприємстві понад 30 років  - це інженер електрозв’язку Олександр Шевченко і начальник дільниці технічної експлуатації засобів зв’язку Олександр Скляров.

- Окрасою вашого чоловічого колективу, мабуть, є жінки. Скільки жінок працює на підприємстві?

- Всього у нас 31 працівник, серед них лише 8 жінок. Вони працюють на станційному обладнанні електрозв’язку й надають сервісні послуги.

- Чи поповнюється підприємство новими кадрами?

- Так, нещодавно приступила до виконання обов`язків електромеханіка абонентського відділу Наталія Литвиненко. Цього року після закінчення Харківського університету радіоелектроніки до нас прийшов працювати Олександр Шевченко. Він теж, як і мої сини, пішов батьківським шляхом, тож у нас у цеху трудяться сімейні династії.

- Що побажаєте пра-цівникам Цеху телекомунікаційних послуг №20 Харківської філії ПАТ «Укртелеком» з нагоди професійного свята?

- У першу чергу хочу подякувати ветеранам, пенсіонерам за досвід, яким вони ділилися з молодими колегами, за багаторічну добросовісну працю на благо підприємства і всіх жителів району. Усім працівникам, ветеранам, пенсіонерам бажаю щастя, міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку.

Інтерв’ю підготувала Тетяна ГУНЬКО.