Общество

Відзнака за хорошу роботу 2012

Відзнака за хорошу роботу

dobМеханізаторський стаж Олександра Рівчака – 15 років. За цей час він зарекомендував себе як добросовісний, відповідальний працівник, який добре знає землю, землеробство, техніку. Щоб працювати на землі, необхідно її любити, бо земля не терпить біля себе людей випадкових. Щоб виростити хліб, треба любити його, рано вставати і працювати до пізнього вечора. Механізатори – люди землі, і праця їхня тяжка. Можна сказати, що це навіть не професія, а стан душі.

Після закінчення 8 класів Олександр вирішив піти навчатися до Богуславського СПТУ-66. Відповідаючи на питання, чому пішов саме туди, сказав просто: «Я народився і виріс у селі, з дитинства привчений до сільської праці, батько трудився токарем у Сільгосптехніці і все життя прожив у селі. Тож я теж вирішив присвятити своє життя рідному селу і, чесно кажучи, навіть не уявляю себе на іншій роботі.»

Отримавши посвідчення механізатора широкого профілю, прийшов на роботу в КСП «Піско-Радьківське», потім була служба у лавах Радянської Армії, після демобілізації хлопець повернувся додому, приступив до роботи. Нині він трудиться у СТОВ «Добробут плюс», за ним закріплено трактор, комбайн «Нива», дві сівалки, обприскувач, плуг трикорпусний, жатку і причеп ПТС-6. Вся техніка завжди в повному порядку, бо Олександр слідкує за нею.

Його життєвий шлях схожий на долі тих його однолітків, які вирішили залишитися на селі і вирощувати хліб. І це дуже добре, адже так важливо, щоб такі хороші працьовиті люди трудилися на землі.

За добросовісну роботу Олександра Рівчака цього року відзначено Почесною Грамотою райдержадміністрації та районної ради. Щиро вітаю Олександра і бажаю подальших успіхів.

Олена КОЛЕСНІКОВА.