Поздравления

Вітання до Дня працівників сільського господарства 2013

Вітання до Дня працівників сільського господарства 2013

Шановні друзі!

Від імені депутатського корпусу Харківської обласної ради щиро вітаю усіх трударів села з Днем працівників сільського господарства України!

Цьогорічний рекордний урожай є гідним підтвердженням високого професіоналізму усіх, без винятку, трудівників села.

Дбайливе ставлення до сільськогосподарської справи, відповідальна і сумлінна праця керівників господарств, землеробів, тваринників, меліораторів, працівників підприємств з переробки й аграрних наукових установ до-зволяють нашому регіону бути в авангарді вітчизняної сільськогосподарської промисловості та впевнено дивитися у майбутнє.

Від депутатського корпусу обласної ради хочу висловити щиру вдячність за вашу важку працю. Харківська обласна рада завжди готова прийти на допомогу аграріям, захистити нашого сільгоспвиробника.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями наші ниви, буде родючою земля, неодмінно втілюються в життя ваші задуми і сподівання стосовно піднесення добробуту кожної родини й величі рідного краю.

Здоров’я, злагоди та благополуччя усім вам.

З глибокою повагою, Сергій ЧЕРНОВ,

голова Харківської обласної ради.                                                                        

Шановні працівники аграрного сектору району!

  Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із вас вагомі здобутки. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника - залишаються взірцем для багатьох.
         Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва нашого району.

 Тож, нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, наполегливість і витримку.

   Від усієї душі бажаємо вам, трудівники села, міцного здоров’я, великого терпіння та невичерпного оптимізму, щоб, незважаючи на фінансову скруту, своєчасно і тільки добірним насінням поля засівали. Нехай ваші ниви завжди родять щедро, а  природні стихії обходять  стороною. Хай ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі і при доброму здоров’ї!

З повагою, Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК. Голова районної ради.

16 листопада –   

День працiвникiв радiо, телебачення та  зв’язку

      Щиро вітаємо  з професійним святом  працівників Цеху телекомунікаційних послуг №20 Харківської філії ПАТ «Укртелеком»!

         Сьогодні в житті держави і в житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації і зв’язку постійно росте. Розвиток засобів комунікації і інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу.

       У день професійного свята висловлюємо вам слова щирої  подяки за вашу роботу.  Бажаємо вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя.

          17 листопада - Міжнародний день студента

 17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, і ідея власного свята завжди будоражила їхні молоді душі. Ідея    створення міжнародного об’єднання студентської молоді зародилася в Європі наприкінці XIX століття. У 1893 році в Женеві був скликаний Міжнародний конгрес студентів-соціалістів, що прийняв рішення: установити і розвивати зв’язки між студентами різних країн. А міжнародний день студентів був заснований у 1941 році в Лондоні. Сьогодні День студента є символічним об’єднанням студентів усіх факультетів і всіх навчальних закладів.

            В цей день бажаємо всім студентам здоров’я і бадьорості, щастя та успіхів у навчанні. І нехай у ваших серцях назавжди збережуться найяскравіші моменти студентського життя.

З повагою, Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК. Голова районної ради.