Общество

Професіонал своєї справи

Професіонал своєї справи

kavunОдним із відданих землі та сільському господарству трударів є Володимир Володимирович Кавун.

Народився він 16 серпня 1975 року в селі Куньє  Ізюмського району Харківської області. У 1986 році його родина переїхала до батьків  в смт. Борова на постійне місце проживання.

Так  як  народився хлопець  і насолоджувався своїм дитинством в сільській місцевості, то йому  подобалася робота, пов’язана з сільським господарством. Батько, який працював у колгоспі на керівних посадах, теж з дитинства прищеплював любов до землі, тож і професію Володимир обрав, пов’язану з селом.

У  1994 році після  за-кінчення 9 класів Борівської середньої школи № 1 вступив до Липкуватівського радгоспу-технікуму. В 1994 році закінчив його з відзнакою за спеціальністю «агроном» і отримав кваліфікацію агротехніка. Далі вступив на денне відділення до Харківського національного університету ім.В.В. Докучаєва, який закінчив у 1999 році теж з відзнакою, отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «вчений агроном». У березні цього ж року почав працювати у КСП «Борівське» Борівського району Харківської області на посаді агронома-насінника, а у грудні був переведений на посаду керівника  відділу  № 2 КСП «Борівське». У квітні 2000 року виступив засновником ПСП «Вільне поле», яке згодом було реформоване в ТОВ СП «Вільне поле», де працював директором. У 2002 році був прийнятий на посаду за-ступника директора АТЗТ «Борівський молокозавод» по сільському господарству.

У 2003 році одружився з Тетяною Олександрівною Кавун та виховують двох прекрасних дітей: сина Вадима та доньку Євгенію.

Із жовтня 2006 року і по теперішній час працює в управлінні агропромислового розвитку Борівської райдержадміністрації на різних посадах. Оскільки його робота  пов’язана  з управлінням та керівництвом,  у  2010 році вступив до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при президенті України і 2013 року закінчив з дипломом магістра за спеціальністю «державне управління».

Крім роботи, обраною серцем ще з дитинства, Володимир Володимирович велику увагу приділяє родині. Любить займатися спортом, особливо футболом, постійно бере участь у змаганнях державних службовців на різних рівнях, а по можливості відвідує футбольні матчі Харківського «Металісту» та збірної України.

Говорячи про колектив управління агропромислового розвитку, можна з упевненістю сказати, що кожен працівник на чолі з керівником В.В.Кавуном завжди намагаються виконувати поставлені перед ними завдання та цілі і максимально сприяти розвитку агропромислового комплексу Борівського району.

З нагоди професійного свята Володимир Володимирович вітає всіх працівників сільського господарства, бажає міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай ваша праця колоситься щедрою нивою успіху!

Наталія Василенко.