Общество

Сто доріг-одна твоя

Сто доріг-одна твоя

Думаю, кожен з нас стояв свого часу перед вибором життєвого шляху. Адже наскільки це важливо, зрозумієш потім, коли будеш здобувати професію, а згодом – працювати…Якщо професія стане твоїм покликанням, твоїм життям, - значить, не помилився, не схибив у виборі. Тоді –це щастя, а коли навпаки – то навчання й робота будуть тяжким ярмом…

 

Як приємно дивитися зараз на своїх випускників – студентів, які з захопленням розповідають про веселі й цікаві студентські роки. Вони уже другокурсники. Всі 28 учнів колишнього 11-А класу 2010 року пішли навчатися далі, зорієнтувавшись у шаленому вирі професій. Приємно, що сьогодні ніхто з них не скаржиться, що  помилився, всім подобається вчитися, здобувати ази майбутньої професії.

Хочеться зазначити, що діти продовжують і  в дорослому житті свої шкільні захоплення. Скажімо, нинішні студенти філологічних факультетів у школі теж віддавали перевагу предметам гуманітарного циклу: Євгенія Москаєва, Наталія Бондаренко, Тетяна Шаправська. Свою добру фізичну форму показали у ВУЗах Євген Вєтошкін, Максим Лапко, Дмитро Пацьора. А Дар’я Дудченко надзвичайно любила історію, навчаючись у школі, і зараз вона – студентка ХДУ історичного факультету. Сподіваюсь, що чуйність і турботу про людей будуть і наділі виявляти Анна Волкова, Наталія Волкова, Діана Лямцева, які в недалекому майбутньому стануть медичними сестрами. Катерина Мороз у школі захоплювалася хімією і зараз із задоволенням вивчає її у ВУЗі. Любили у школі математику – «царицю» всіх наук – Юлія Волкова, Тарас Грищенко, Аліна Короткова, Володимир Скиба, Юлія Сосновик. Вони і нині поглиблюють свої знання у ВУЗах відповідного профілю. Думаю, будуть і високваліфіковані юристи: Каріна Гальцева, Анжеліка Пелих, Ірина Шутько. Подальшу долю пов’яжуть із працею на землі Дмитро Гряник, Марина Масленнікова, Іван Фалько, бо вони – студенти Харківського аграрного університету ім. Докучаєва. Думаю, будемо з комфортом подорожувати, бо  цей відпочинок організує нам Максим Любий. Моїми колегами незабаром стануть Олександр Болдирєв, Людмила Горенко, Анастасія Кравцова, Ірина Лучинська. А надзвичайно відповідальній і почесній професії – техногенно-екологічній безпеці – присвятить себе Ніна Мордасова.

Усіх випускників 2010 року і всіх студентів щиро вітаю із їхнім чудовим святом – Днем студента. Бажаю здоров’я, успіхів у навчанні, бажаю досягти вершин майстерності, бути справжніми професіоналами своєї справи, обраної раз і на все життя. Сподіваюся, що ви і зараз, і в майбутньому будете завжди і за будь-яких обставин Справжніми Людьми.

Надія Кам’янська.

Учитель Борівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.