Официально

Соціальне забезпечення триває

Соціальне забезпечення триває

Виконання своїх зобов'язань перед страхувальниками складає основний зміст діяльності виконавчих органів Фонду, насамперед - це своєчасне і в повному обсязі надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам. За підсумками діяльності Ізюмської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 9 місяців 2011 року надано фінансування страхувальникам смт Борова та Борівського району на виплату допомог за рахунок коштів Фонду всього на суму 463,9 тис.грн., а саме: допомоги по тимчасовій непрацездатності - 286,4 тис.грн., по вагітності та пологах - 169,1 тис.грн., допомоги на поховання - 8,4 тис.грн.

 

Значна частина бюджету Фонду щорічно використовується на оздоровчі заходи. Так, протягом 3-го кварталу 2011 року путівками на санаторно-курортне лікування скористалися 22 застраховані особи та члени їх сімей, сума витрат на оздоровчі заходи за рахунок коштів Фонду склала 77,6 тис.грн. Важливе місце відводиться і фінансуванню на літній відпочинок дітей. В 2011 році  оздоровлено 68 дітей смт Борова та Борівського району у заміських таборах та санаторіях,  на що було використано 97,4 тис. грн. коштів Фонду.

Не змінює свої традиції Фонд соціального страхування щодо новорічного привітання дітей застрахованих осіб. Так, у 2011 році планується видати дітям працівників підприємств та установ смт Борова та Борівського р-ну 1100 шт. подарунків.

Звертаємо Вашу увагу на те, що приватні підприємці особисто матимуть право на матеріальне забеспечення та соціальні послуги за рахунок коштів Фонду з тимчасової втрати працездатності при умові добровільного страхування в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Крамаренко О.М.

Директор Ізюмської МРВД ХОВ ФСС з ТВП.