Безопасность

День пам’яті загиблих у ДТП 2012

День  пам’яті загиблих у ДТП

            Щорічно, починаючи з 2005 року, за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН в усьому світі третя неділя листопада місяця визначена як День пам’яті загиблих в дорожньо- транспортних пригодах.

            В поточному році цей день припадає на 18 листопада. З  12 по 18 листопада в державі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху та вживаються відповідні заходи з метою привернення уваги суспільства до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху, зниження кількості аварій та смертності на дорогах.

            З цього приводу Державтоінспекція Харківської області виходить з пропозицією і започатковує акцію «18 листопада – день без ДТП» та звертається до всіх мешканців і гостей області з проханням суворого дотримання Правил дорожнього руху, поважного ставлення до всіх його учасників, не стояти осторонь порушень ПДР - краще запобігти трагедії, ніж стати її учасником або свідком!

            Відділення ДАІ Борівського РВГУМВС України в Харківській області пропонує всім, хто не байдужий до безпеки дорожнього руху, підтримати пропозицію своїм прикладом  дотримання Правил дорожнього руху та ви-ділити себе на дорозі:

·           водіям - рухатись цілодобово з увімкненим ближнім світлом фар;

·           пішоходам – вдягнути одяг зі світловідбивними елементами або закріпити ці елементи на одязі.

Бережіть своє життя та життя інших! Уважність, взаємоповага і безумовне дотримання Правил дорожнього руху – це запорука вашої безпеки!

Сергій КАЛЮГА.

Начальник ВДАІ Борівського РВГУМВС України в Харківській області.