Общество

Свято ветеранів міліції

Свято ветеранів міліції

la110 листопада в Україні вшановували ветеранів і пенсіонерів органів внутрішніх справ. Ветерани та пенсіонери Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області зібралися на свято в  райвідділі. З вітаннями  до всіх присутніх звернулися голова ради  пенсіонерів  і ветеранів Борівського райвідділу міліції Олександр Шестопал і тимчасово в.о. заступника начальника з кадрового забезпечення райвідділу Анатолій Євтихієв. За традицією хвилиною мовчання пом’янули колег, яких немає серед живих.

 

Кожного року до дружньої родини ветеранів і пенсіонерів приєднуються нові члени. Цього року організацію поповнили Олександр Таран, Володимир Кам’янський, Степан Радченко, Сергій Варибрус, Олександр Петренко, Віталій Колеснік, Сергій Шинкаренко, Георгій Москаєв.

la2

Досвідчені ветерани вручили нові погони співробітникам міліції, яким присвоєно чергові звання. Хвилюючим було вручення для помічника начальника – оперативного чергового Володимира Голика: погони майора йому вручав його батько, Григорій Голик , який багато років віддав службі в міліції. Ветеран органів внутрішніх справ Микола Молчанов привітав із присвоєнням чергового звання  (майора міліції) Анатолія Євтихієва, а  Анатолій Літвінов  такі ж погони вручив оперуповноваженому ВБНОН Віталію Золотоверхому.

la3

На жаль, за станом здоров’я не зміг прийти на свято один із найшановніших ветеранів міліції -  Володимир Гамора. Але його від імені всіх ветеранів, пенсіонерів і працівників Борівського РВ привітали зі святом вдома начальник міліції Володимир Агєєв, т.в.о заступника Анатолій Євтихієв, голова Борівської районної організації ветеранів України Володимир Болгарський. За багаторічну, бездоганну та плідну працю в органах внутрішніх справ, вагомий внесок у протидію злочинності та захист інтересів держави Володимира Миколайовича Гамору нагородили Почесною грамотою Борівського РВ, за активну роботу у ветеранському русі – Грамотою   Борівської районної організації ветеранів України.

la4

Тетяна ГУНЬКО.