Общество

Жителі Борівщини рятували життя людей

 Жителі Борівщини рятували життя людей

donorПро гостру потребу донорської крові багато хто дізнається  лише тоді, коли біда стукає в двері їхнього дому — близька людина потрапляє на операційний стіл, у дружини тяжкі пологи, дитині необхідна багаторазова гемотрансфузія.

Але, на щастя, в нашому районі є люди, які розуміють, що їхня кров може врятувати чиєсь життя. 5 листопада 2013 р. у Борівській центральній районній лікарні проходив черговий День донора. Цього разу здати кров погодилися 50 чоловік. Це працівники райвідділу міліції, управління ПФУ в Борівському районі, КП «ЖКГ», центральної районної лікарні, дитячого садочку, підприємства теплових мереж, райдержадміністрації, районної ради, відділу держслужби з надзвичайних ситацій, психоневрологічного інтернату, Ізюмської сільської ради, Ізюмської АЗПСМ, Піско-Радьківської АЗПСМ, Нижчесолоненської АЗПСМ, люди, які стоять на обліку в райцентрі зайнятості, домогосподарки, непрацюючі чоловіки. Від донорів отримано 22,5 л. крові, а це - не одне врятоване людське життя. За цей рік Борівською центральною районною  лікарнею було використано 25,9 л. еритроцитарної маси, інших препаратів крові - 2,1 л. кріопреципітату, 2,1 л. замороженої плазми.

Віталій Григорович Стецюра, який проживає в с. Богуславка,  вперше здав кров ще в 1988 році. З того часу є постійним донором. Дізнавшись, що в центральній районній лікарні братимуть кров, навіть не вагався, чи їхати, чи ні.

Постійними донорами є і працівники районного відділу міліції. Разом з начальником Віталієм Куроп’ятником прийшли здати кров і цього разу. 

Головний лікар Борівської ЦРЛ Любов Віннікова висловлює щиру подяку всім донорам, а також приватному підприємцю Вірі Рєпці, яка надала для донорів солодощі.

Тетяна ГУНЬКО.