Спорт

Кубок виклику

Осінні погодні умови не радують борівчан, але і вони не змогли завадити проведенню змагань з футболу серед кращих команд КФК Борівського району. Традиційно, вже багато років, команда-чемпіон викликає до себе на турнір перші чотири команди чемпіонату для розігрування так званого « Кубку виклику».

Цього року чемпіоном району стала команда « Прогрес» с. Ізюмське, тому і змагання відбулися на стадіоні Ізюмської сільської ради. В них взяли участь команди «Прогрес» (с. Ізюмське), «Оскіл» (смт.Борова) та «Трактор» (с. Підлиман). На жаль, не змогла взяти участь у цих змаганнях команда «Форестер».

За результатами змагань ІІІ місце в «Оскола», ІІ -  у «Трактора», а І вибороли футболісти з « Прогресу». Ізюмчани кубковими перемогами підтвердили, що не випадково стали чемпіонами 2013 року.

Кращими в своїх командах були Судаков Олександр (« Трактор»),  Дорошенко Андрій (« Оскіл») та Мизюк Олександр (« Прогрес»), на рахунку якого три м’ячі, забиті в ворота суперника.

Гол. суддя  В.А.Мизюк.

Турнір «Золота осінь»

2 листопада відбувся турнір з міні – футболу « Золота осінь» серед юнаків 7-8 класів та дівчат 7-9 класів - вихованців Борівської дитячо – юнацької спортивної школи. Організатором турніру виступила Борівська ДЮСШ за підтримки відділу освіти Борівської РДА та сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Змагання серед юнаків проходили на спортивній базі Борівської ДЮСШ на полі з синтетичним покриттям. У них взяло участь 9 команд, які були розподілені на три підгрупи,  ігри проходили за коловою системою. Переможці в підгрупах в фіналі також змагалися за коловою системою. В загальному підсумку  бронзовим призером стала команда Чернещинського НВК (тренер-ви-кладач Серебряков С.П.), срібло здобула команда Ізюмської ЗОШ (тренер – викладач Мизюк П.А.) і І місце виборола команда Борівської ЗОШ № 1 (тренер – викладач Грабар М.М).

Змагання серед дівчат проходили в спортивній залі Борівської ЗОШ № 1. У них взяло участь 9 команд, які були розподілені на дві підгрупи.  Команди, які зайняли в підгрупах другі місця, в півфіналі грали за 3-4 місце, а команди, які зайняли в підгрупах перші місця, в фіналі боролися за 1-2 місце. Так, у півфіналі команда дівчаток Першотравневої ЗОШ (тренер – викладач Лукомський С.П.) перемогла команду Шийківської ЗОШ (тренер – викладач Присухін В.В.) з рахунком 3:0 та посіла ІІІ місце, а у  фіналі команда дівчаток Ізюмської ЗОШ (тренер – викладач Мизюк П.А.) перемогла команду Богуславської ЗОШ (тренер – викладач Ісаєв Ю.П) з рахунком 3:1 і стала переможцем турніру.

Загалом в турнірі « Золота осінь» взяло участь 142 вихованця.

В.о. начальника  відділу освіти Борівської РДА Віта Василець  нагородила команди- призери дипломами та грамотами, а переможців – кубками,  побажала вихованцям міцного здоров`я та  наполегливості у навчанні, а  тренерам –викладачам -  натхнення у вихованні підростаючого покоління.

Ю.В.Гамора, Директор Борівської ДЮСШ.

Настільний теніс

2 листопада   відбувся  І тур районного турніру  з настільного тенісу, який проходив під  патронатом народного депутата України В.М.Остапчука. Учасниками змагань були юнаки та дівчата 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За підсумками змагань серед юнаків, в яких взяло участь 12 команд, бронзовим призером став Стрільцов Володимир (Піско – Радьківська ЗОШ, вчитель ф/к- Голик В.О.), срібло здобув Олізаренко Євген (Першотравнева ЗОШ, вчитель ф/к – Лукомський С.П.),  І місце зайняв Сахаров Максим (Богуславська ЗОШ, вчитель ф/к – Ісаєв Ю.П.).

У змаганнях серед дівчат брало участь 11 команд. ІІІ місце посіла Білоцерковець Валерія (Новоплатонівська ЗОШ, вчитель ф/к Любий Ю.), ІІ місце – Степаненко Христина (Шийківська ЗОШ, вчитель  ф/к – Присухін С.В.), І місце здобула Захар’їна Анастасія (Ізюмська ЗОШ, вчитель ф/к- Мизюк П.А.).

У змаганнях серед змішаних пар брало участь 11 команд. Бронзу здобули: Шаповал  Владислав  та Семененко Ігор (Піско – Радьківська ЗОШ, вчитель ф/к – Голик В.О), срібними призерами стали Черніков Ілля, Яценко Олександр (Підвисочанська ЗОШ, вчитель ф/к Калашніков С.) і переможцем стали Мирошниченко Влад та Борзило Олександр (Богуславська ЗОШ, вчитель ф/к – Ісаєв  Ю.П.).

Всі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами й подарунками (футболками та тенісними ракетками). Загалом у змаганнях взяло участь 43 учасники.

9 листопада  о 9.00 в Борівському фізкультурно – оздоровчому комплексі пройдуть фінальні регіональні змагання з настільного тенісу, в яких візьмуть участь команди з Ізюмського, Куп’янського, Шевченківського, Борівського районів, м. Ізюм та м. Куп’янськ. Тож побажаємо нашій збірній команді вдалого виступу та перемог!