Общество

Цікавий відпочинок- запорука довголіття

Цікавий відпочинок- запорука довголіття

tzno1Погода 30 жовтня  була на радість теплою та сонячною,  тож традиційна поїздка на засідання «Надвечір’я» до села Лозова  видалася приємною та захоплюючою. Дорогою цікаво було ознайомлюватися з новими місцевостями та милуватися чудовими краєвидами рідної  Борівщини. Маленьке, але таке затишне й багате на прекрасних жителів село, зручно розташувалося (ніби сховалося) в ярочку та виблискує своєю осінньою красою під яскравим промінням лагідного сонця. Такий чудовий шлях простелився до сільського клубу, в приміщенні якого і відбулося засідання, яке вже давно  так полюбилося людям похилого віку і які з нетерпінням чекають чергових  зустрічей. Адже так вже влаштована людина, що тепла, уваги та турботи хочеться багато і завжди.

Відкрили урочисте зібрання директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Костюченко З.Т. та Богуславський сільський голова Мальченко В.С., який, до речі, і був ініціатором «Надвечір’я» у  Лозовій. Вони привітали всіх присутніх з традиційним зібранням, побажали здоров’я, добра, злагоди та уваги, яку  працівники терцентру по можливості приділяють. Кожне засідання клубу – це не просто зібрання, а захід, в який вкладається часточка душі його організаторів.

Багатий святковий стіл було накрито завдяки спонсорській допомозі Шевченка В., Синицького С., Сосновик Н., Соколова І., Кравчука Д. та колектива  терцентру, які привезли з собою багато смачних страв, в тому числі й традиційну польову кашу, приготовлену соціальним робітником  Веселовою Іриною, а соціальний робітник с. Лозова Глоба Ірина частувала присутніх своєю фірмовою запашною випічкою.

Святковий стіл супроводжувався концертною програмою, яку підготували самі члени клубу. «Надвечірці»  співали пісні під акомпанемент Невмирич В. та продемонстрували свої вміння танцювати. Виникло почуття, що в Лозовій проживають справжні артисти – талановиті люди, які вміють радіти кожній хвилині і своєю позитивною енергією, запальною піснею, дотепним гумором  створюють хороший настрій не лише собі, а й оточуючим.

Наталія  Василенко.