Общество

У с. Новоплатонівка відремонтували автобусну зупинку

У с. Новоплатонівка  відремонтували автобусну зупинку

zupplatНещодавно в редакцію районної газети зателефонувала жінка, щоб висловити подяку людям, які зробили ремонт автобусної зупинки в с. Новоплатонівка. Мені вдалося розшукати цих людей і передати їм подяку. З’ясувалося, що ініціатором ремонту зупинки був депутат Харківської обласної ради Сергій Федченко, його ініціативу підтримали керівники фермерських господарств Сергій Синицький,  Сергій і Микола Кириченки.

      - Мені дуже хочеться, щоб мешканців нашого ра-йону радувала не лише краса рідної природи, а й усе, що впадає в око. Проїжджаючи трасою, звернув увагу на автобусну зупинку в с. Новоплатонівка, що знаходилась практично в аварійному стані, й вирішив виправити ситуацію на краще, - розповідає Сергій Федченко. - У розмові з друзями поділився своїм прагненням і отримав підтримку. Мені погодилися допомогти керівники сільгосппідприємств Сергій Синицький (ПАФ «Джерело»), Сергій та Микола Кириченки (ФГ «Кириченко С», ФГ «Кириченко М»). Разом вирішили  профінансувати   будівельні роботи. І робота, як кажуть, закипіла.

    -  Коли я почув пропозицію Сергія Федченка, - продовжує Сергій Синицький, - роздумів довгих не було: треба робити, тим більше, що серед мешканців села Новоплатонівка багато моїх пайовиків, і мені не байдужі їхні проблеми. Я буду радий, якщо людям стане в нагоді відремонтована зупинка.

      До розмови приєднався Микола Кириченко: «Ми часто проїжджали повз зупинку і бачили, що вона потребує ремонту, а пропозиція Сергія Федченка стала поштовхом до конкретних дій. Сподіваємося, що люди будуть задоволені».  

      Зупинку відремонтували за 10 днів: укріпили стіни, покрівлю, пофарбували в яскравий жовто-блакитний колір, встановили лавочки. Тепер зупинка для пасажирів стала затишним місцем очікування транспорту.

Тетяна ГУНЬКО.