Официально

У райдержадміністрації з апаратної наради

У райдержадміністрації з апаратної наради

Пенсійне забезпечення

По цьому питанню доповіла начальник управління Пенсійного фонду України в Борівському районі Валентина Богуславська, яка зазначила, що з метою забезпечення фінансовими ресурсами пенсійних виплат проводилась робота по наповненню бюджету власними коштами. За 10 місяців 2011 року з усіх джерел фінансування надійшло 77 млн.67 тис. грн., власні надходження склали 15 млн. 963 тис. грн. або на 111,8% більше, ніж за відповідний період минулого року. Планові показники виконані на 96%. Заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску немає. Борг по страхових внесках на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування станом на 07.11.2011 року становить 19,8 тис. грн., з них борг по фізичних особах спрощеної системи оподаткування становить 8,2 тис. грн.

 

Всеукраїнський перепис населення

Згідно з наказом Кабінету Міністрів України від 09.04.2009р. №581-р у грудні 2012 року буде проведено Всеукраїнський перепис населення. Наказом Держкомстату від 16.08.2010р.№329 та наказом Головного управління статистики в Харківській області від 21.08.2010 року за № 174 у поточному році розроблено комплекс першочергових заходів щодо підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення.

На цей час проведені роботи по уточненню переліків та меж міського населеного пункту ( Борової), назви населених пунктів району, вулиць. На період підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення органами державної статистики будуть залучені поза­штатні працівники.

У листопаді - грудні 2011 року буде проведена робота по складанню квартальних списків будинків. Всі ці зміни враховуються і надалі відображаються на картографічному матеріалі. Про цю роботу на апаратній нараді доповіла начальник відділу статистики Тетяна Нешта.

Земельна реформа

З одним із найактуальніших на сьогоднішній день питань виступив начальник відділу Держкомзему у Борівському районі Володимир Могильов. Він  наголосив на основних питаннях земельної реформи. Зокрема, зазначив, що сільськогосподарська земля має стати основним поштовхом до розвитку українського села, вітчизняного агропромислового комплексу та економіки країни в цілому. Іноземцям та іноземним компаніям не дозволятимуть купувати українську землю. Один власник зможе мати 1750 га в лісостеповій зоні, 2100 – у степовій. Держава вводить жорсткі норми закону, які унеможливлять спекуляції на ринку землі. Новому власнику паю буде невигідно перепродавати землю в перші 10 років з моменту купівлі, тому що вводиться високе державне мито на перепродаж земель сільськогосподарського призначення – в перший рік воно становитиме 100% від нормативної грошової оцінки земель, з роками поступово зменшуватиметься до 10%. Відкриття ринку земель вплине на підвищення орендної плати. З 1 січня 2012 року Кабміном буде підвищено коефіцієнт розрахунку нормативної грошової оцінки в 1,7 рази.

Передплата на газети

Начальник відділу з питань внутрішньої політики Юрій Бондаренко повідомив, що план по передплаті газет „Слобідський край” і „Трудова слава” на 2011 рік виконано в повному обсязі. Триває передплата на 2012 рік. Всім керівникам організацій, установ, підприємств, селищному, сільським головам рекомендовано провести роботу в колективах по передплаті обласної та районної газет на 2012 рік.

Благоустрій району

Заступник голови РДА Сергій Шутько вкотре наголосив на тому, що необхідно займатися   благоустроєм населених пунктів району. Закінчилися польові роботи, є час для того, щоб очистити території від сміття, опалого листя. Хід робіт по благоустрою висвітлюватиметься на сторінках районної газети.