Авторское, Образование

Все починається з родини

все почин.з родини«Все починається з родини» - під таким гаслом 21 жовтня 2014 року зібралися сім’ї та родичі учнів 1 класу Богуславської ЗОШ І-ІІІ ступенів на родинне свято. На столах вишиті скатертини, прикрашені осінніми букетами хризантем та улюблені страви родин. Класний керівник Ісаєва Вікторія Вікторівна разом з дітками – першокласниками гостинно зустріли всіх хлібом, сіллю, заспівали пісню «Зеленеє жито».

Домашнім завданням всіх родин було складання  та оформлення родинних дерев. Сім’ї підготували цікаві розповіді про свої родини, їхні традиції, вподобання та вміння.

На святі тата й мами змагалися і у спритності, кмітливості, танцях, у виконанні українських народних пісень. Діти разом з вчителем неодноразово зверталися зі словами вдячності до своїх рідних: розповідали вірші, гуморески, танцювали, співали. А ще першокласники разом з батьками виготовили і продемонстрували цікаву виставку поробок: аплікації, вишивки, вироби з бісеру, в стилі оригамі, осінні композиції. Цікавим фрагментом свята було відгадування батьками бажань та мрій своїх діток, розпізнавання родинного фото – малюнків у виконанні дітей.

В кінці свята господині  почастували всіх присутніх своїми фірмовими родинними стравами та запашним чаєм.

Вікторія Вікторівна кожній родині подарувала символічну квітку – семипелюстку з побажаннями та вручила подяки за активну участь у родинному святі. Саме цим виховним заходом  першокласники започаткували  свою шкільну традицію  -  «Відпочинок у дружньому колі.

Валентина Рещиковець . Заступник директора  з виховної роботи.