Авторское, Спорт

Традиційний Турнір З Футболу

традиційний турнір з футб.У Шевченковому пройшов традиційний турнір з футболу серед дівочих команд 1998-2000 р.н., присвячений Дню українського козацтва. В ньому взяли участь чотири команди: «Фортуна»- Шевченківського,  «Темп» - Печенізького, «Куп`ячанка» - Куп`янського  та «Атлет» - Борівського районів.

У першому турі дівчатка з нашого району зіграли з нічийним результатом 1:1 з місцевою «Фортуною». «Куп`янчанка»  виграла у Печенізького району 3:1. У другому турі  бо-рівчанки виграли у куп`янчан з рахунком 1:0, а шевченківці  обіграли «Темп» з рахунком 4:0. У третьому турі нашим дівчаткам достатньо було виграти з будь-яким рахунком у найслабшої команди з Печеніг, щоб стати чемпіоном турніру, але, як іноді буває, удача відвернулася від нас і ми, несподівано для всіх учасників змагань та глядачів, програли з рахунком 1:2. Цей програш дав змогу шевченківцям і куп`янчанам боротися в останній грі турніру за  перше місце.

Гра в цій зустрічі проходила дуже напружено і цікаво. Куп`янчанки перші забивали, а шевченківці двічі зрівнювали рахунок. Але наприкінці другого тайму два влучних удари у ворота «Фортуни» вивели «Куп`янчанку» вперед і рахунок гри став 4:2 на користь дівчаток з Куп`янська.

Всі голи в команді Бо-рівського району забила Яна Савченко (Ізюмська ЗОШ) і ледь не стала кращим бомбардиром турніру, але її обійшла на один гол дівчинка з «Куп`янчанки».

Приз кращого воротаря отримала наша Альбіна Бірак (Борівська ЗОШ №1). Також за нашу команду грали Олеся Костарєва (Ізюмська ЗОШ), Юлія Горенко (Борівська ЗОШ №1) та Олена Лисенко (Першотравнева ЗОШ).

По закінченню змагань місця розподілилися таким чином: І місце - «Куп`янчанка», друге - «Фортуна», третє - «Атлет», четверте - «Темп».

Чемпіон та призери були нагороджені медалями, кубками, а також м`ячами від головного спонсора змагань, кандидата в народні депутати України О.Д. Лущика.

По завершенню змагань проведено театралізоване дійство від козаків Шевченкового та безкоштовне пригощання кашею,  чаєм, солодощами.

Від тренерського складу  - велика подяка батькам дівчаток за підтримку та можливість взяти участь у змаганнях та побажання успіхів у наступних змаганнях.

Василь МИЗЮК.

Тренер Борівської Дюсш.