Авторское, Спорт

Пам`Яті Анатолія Чепурного

Вже багато років на привітній землі Богуславки традиційно проводяться  футбольні турніри серед команд Борівського району, присвячені пам`яті колишнього голови колгоспу «Зоря» Анатолія Чепурного. Ця Людина з великої літери зробила багато добрих справ не тільки  для свого села, а й для Бо-рівського району, тому спортсмени  Богуславки  таким чином і вшановують пам`ять про свого земляка.

На стадіоні села турнір зібрав чотири команди: місцева «Зоря», «Олімпієць» (Першотравневе), «Оскіл» (Борова) та «Прогрес» (Ізюмське).

За регламентом змагань ігри проводились за круговою системою. У першому турі  між «Осколом» та «Олімпійцем» гра завершилась з результатом 0:0, а «Прогрес» переміг «Зорю» - 2:1. У другому турі «Оскіл» переміг у «Зорі» - 2:0, а «Прогрес» здолав  «Олімпійця» 1:0. В останньому, третьому турі, «Олімпієць» переміг «Зорю» 1:0, а «Прогрес» виграв в «Осколу» - 1:0 і вдруге поспіль став чемпіоном чергового турніру.

На другому місці - команда «Оскіл», третє - в «Олімпійця», на четвертому - «Зоря».

Підсумовуючи результати змагань, сільський голова подякував командам за їхню участь у турнірі та вшанування земляка, а також нагородив грамотами кращого гравця Олександра Мизюка з «Прогресу» та кращого воротаря Сергія Алєксєєнка  з «Осколу». Команди-призери отримали грамоти, а чемпіони змагань - команда «Прогрес» - кубок. Всі команди були запрошені для участі у наступному  турнірі 2015 року.

Після час змагань, та і під час їхнього проведення, всі мали змогу поласувати польовою кашею та чаєм, обговорити хід  ігор та їх результати.

Спортсмени команд, які брали участь у змаганнях, висловлюють щиру подяку за організацію змагань, за смачно приготовану кашу Богуславському сільському голові В.С. Мальченку та капітану команди «Зоря» В. Сулімі та бажають їм всього найкращого.