Общество

Конференція ветеранів району

Конференція ветеранів району

конференція ветеранів Борівського районуНещодавно відбулася звітно-виборча конференція Борівської районної організації ветеранів України. На ній були присутні члени цієї організації,  голова районної ради Є.Д. Жук, перший заступник голови Борівської РДА К.В.Панфілов, заступник голови обласної організації ветеранів В.С.Гриневич, голови селищної та сільських  рад району, керівники установ району.

 

На початку зборів за вагомий внесок у роботу ветеранської організації та з нагоди 67-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників отримали Подяки: І.М.Клименко, Т.А. Небувайло, В.М.Гамора, Н.Й. Кириченко, Л.М.Данічева, Т.П. Богомолова, Г.К. Бабічева, І.Я. Романенко, Р.В. Гунько, В.Я.Віннік.

Першим із доповіддю виступив голова районної ветеранської організації О.М.Алещенко. Він окреслив коло тих проблем, з якими доводиться стикатися ветеранам – це відсутність «ветеранських» аптек, у яких би ліки були за пільговими цінами, проблеми безкоштовного проїзду ветеранів у автобусах у межах району та області, відсутня допомога ветеранам у веденні присадибного господарства, питання  пільг, необхідність патріотичного виховання молоді. Від ревізійної комісії ветеранської організації виступила Л.М. Кувшинова, яка доповіла присутнім про кількість грошей, що були виділені організації, та куди вони були витрачені. Після цих двох доповідей почалося обговорення, виступаючі  з болем у серці говорили про проблеми, які їх турбують – безробіття молоді, високі ціни, невиплачені гроші за ощадкнижками,  незадовільний стан виплат грошової допомоги дітям війни, низьке фінансування ветеранської організації та багато інших негараздів, що додають смутку людям, які все життя сумлінно працювали, з гідністю пережили важкі воєнні та повоєнні роки, але зараз знаходяться у скрутному становищі, як матеріальному, так і моральному. З вуст виступаючих було прохання до органів влади звертати більшу увагу на проблеми цих людей.

Заступник голови обласної організації ветеранів В.С.Гриневич повідомив, що 28 грудня цього року відбудеться обласна конференція, а у березні наступного – з’їзд ветеранської організації України. Виступаючий подякував всьому активу Борівської організації ветеранів за плідну працю.

Голова районної ради Є.Д.Жук у своєму виступі наголосив, що критика органів влади має бути, але необхідно розуміти, чи має можливість влада вирішити повністю всі проблеми. Бюджет нашого району дотаційний, тому відчувається велика нестача грошей. Але владою робляться певні кроки для вирішення проблем – наприклад, наш район виграв право на участь у проекті ЄС/ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», будується новий спортивний комплекс на території Борівської ЗОШ №1, скоро з’явиться новий дитячий майданчик у нашому селищі. Виступаючий повідомив, що органами районної влади була прийнята програма підтримки ветеранської організації.

Наступним питанням конференції було визначення оцінки роботи організації ветеранів району, її одноголосно було визнано задовільною.

Потім учасники конференції обрали районну раду ветеранів у складі 29 осіб, ревізійну комісію  з трьох осіб. Було обрано нового голову  Борівської районної організації ветеранів України – ним став В.О.Болгарський, заступником обрали В.І.Мартиненка. Їх також обрали делегатами на обласну конференцію ветеранської організації.  На посаді відповідального секретаря районної ради ветеранів і надалі працюватиме Л.М. Кувшинова. Учасники конференції затвердили склад комісій ветеранської організації.

Тетяна КОЛЕСНІК.