Авторское, Общество

Добрі Справи Робимо Разом

добрі справи робимо разомНа особистому прийомі громадян до голови райдержадміністрації Віталія Кіяна звернулась мешканка Підвисокого  Зоя Булавіна з проханням забезпечити її сина, мобілізованого до ЗСУ, теплим зимовим одягом. Прохання жінки виконано в повному обсязі. Під час виїзного прийому в с.Підвисоке Зої Миколаївні було вручено теплий зимовий бушлат, комбінезон та берці ( на фото) для сина Віктора, який зараз захищає Батьківщину в зоні АТО. Та виявилось, що Віктор Булавін не єдиний захисник з Підвисокого, який потребує допомоги такого плану.

Коли вже верстався номер, стало відомо, що Борівська районна громадська організація «Суспільна Служба України», яка теж постійно піклується про наших захисників, придбала зимовий одяг для  мобілізованого підвисочанця Анатолія Сухини. Коли влада і громада разом, роблять спільну справу – народ стає непереможним.

Під час виїзного прийому в Підвисочанській сільській раді порушувались і інші питання, які турбують місцевих мешканців. Серед найголовніших – зникнення води. Люди нарікають, що на деяких вулицях майже повністю зникла вода в колодязях, хоча раніше в весняний період бувало, що криниці були заповнені вщент до самого краю. Ймовірно, відсутність опадів цієї осені стала причиною такого неприємного явища. Це ускладнює умови життя і господарювання жителів села, але є сподівання, що зі зміною природно-кліматичних умов, ситуація з водою поліпшиться.

Пенсіонерів також турбує висока ціна на балонний газ.  По цьому питанню дано детальні роз’яснення щодо порядку нарахування субсидії.

З різними проблемами доводиться стикатися кожного дня жителям сільської місцевості, та коли можливий дієвий діалог з владою, стає можливим і їх вирішення.

Оксана Дудник.