Общество

Авторитет здобувається справами

Авторитет здобувається справами

tercenОдним із найважливіших напрямків діяльності установ, що надають соціальні послуги населенню України, є допомога по забезпеченню громадян роботою.  В наш час важко знайти хорошу роботу, що відповідала б сучасним запитам населення. Гостро стоїть дана проблема, зокрема, і в нашому районі.

Борівський районний центр зайнятості, очолюваний Віталієм Кіяном, прагне підтримати кожного, хто втратив роботу. Колектив Центру зайнятості активно використовує весь арсенал: міні-ярмарки вакансій, се-мінари і зустрічі з роботодавцями, навчання безробітних методиці активного пошуку роботи, співпрацю з роботодавцями, органами місцевої влади, щоб допомогти кожному, хто звернувся до РЦЗ. Обізнаність, уміння, організаторські здібності – риси, вкрай необхідні у будь-якій діяльності. Проте специфіка Центру така, що потрібне ще й уміння спілкуватися, бути в певній мірі психологом. Увага до людей, терпіння і тактовність, щире прагнення допомогти вирішити їхні питання – це пріоритети, якими спеціалісти  керуються у повсякденній роботі. Напружену ділову атмосферу з шанобливою увагою до кожного громадянина й обрали фахівці районного центру зайнятості – саме такий стиль їхньої роботи. Важливим чинником є те, що в РЦЗ працюють переважно жінки (як і в соціальній сфері загалом). Ну а жінка, як відомо,  на якій би посаді вона не перебувала, це уособлення стабільності, справедливості, добра.

Саме такою і є заступник  директора - начальник відділу надання соціальних послуг   РЦЗ Олена Клименко: тактовна в поведінці з колегами і відвідувачами, спокійна та розсудлива у відповідях і поясненнях. На її робочому столі телефон постійно працює в режимі «гарячої лінії».

Іноді люди звертаються до районного центру зайнятості не так за роз’ясненням, як за бажанням бути почутими, висловити наболіле. І тут потрібне неабияке терпіння і тактовність, аби вислухати, зуміти заспокоїти, дати пораду. Олена Василівна вміє знаходити відповідні слова. Навіть якщо вона не в змозі допомогти, завжди зрозуміло роз’яснить питання.   Олена Василівна  досконало знає свою справу, бо має шістнадцятирічний досвід роботи. Вона переймається проблемами інших, наче своїми власними.   Закінчується робочий день, а у Олени Василівни купа справ, що постійно затримують її на робочому місці.  

Олена Василівна говорить: «Ми працюємо над розширенням та вдосконаленням послуг. Їх ефективність з кожним роком зростає, зменшується тривалість безробіття, скорочується термін укомплектованості вакансій та період працевлаштування після закінчення професійного навчання. Усе це – завдячуючи колективу однодумців. Як і в кожному колективі, у нас є ветерани, вчителі-наставники, які, не шкодуючи сил та часу, передавали нам свої знання. Це Дейнеко Світлана Олексіївна, Бурлачка Людмила Іванівна, Жорнік Іван Андрійович, Шутько Людмила Василівна».

Працівники Борівського районного центру зайнятості і надалі докладатимуть усіх зусиль, щоб не зупинятися на досягнутому. І сьогодні, і завтра,  і доки існуватиме Служба зайнятості, в неї буде одне головне призначення – допомогти громадянам знайти роботу, реалізуватись та утвердитись у праці заради себе, заради добробуту своїх родин,  на благо нашої України.

Підготувала Олена  КОЛЕСНІКОВА.

 Мало иметь работу, нужна еще и крыша над головой. Сделать лучшую крышу поможет группа компаний "Домстрой". На их сайте www.gkds.ru можно выбрать любые типы кровельных материалов (профнастил, металлочерепица, натуральная керамическая и цементно-песочная черепица, кровельный сланец, композитная черепица, есть даже деревянная и соломенная кровля), подобрать необходимые сопроводительные аксессуары для крыш (водосточные системы, паро- и гидроизоляцию, системы обогрева кровли и прочее). Специалисты этой группы компаний не только обеспечат всем необходимым для строительства, но и сами могут сделать крышу любой сложности под заказ.