Общество

Їхня праця сповнена душевного тепла

Їхня праця сповнена душевного тепла

pisku1У Піско-Радьківському психоневрологічному інтернаті, що є  стаціонарною соціально-медичною установою, призначеною для постійного проживання громадян з психоневрологічними захворюваннями, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, працює 88 чоловік. З 1996 року очолює заклад депутат районної ради Володимир Шерстюк. Йому вдалося підібрати дружній, згуртований колектив, який забезпечує належні умови проживання психічно хворих громадян, які потребують стороннього догляду і допомоги. 

В інтернаті проживає 146 чоловіків віком від 18 років. Працівники інтернату ставляться до всіх підопічних із особливою увагою і турботою. Кухарі на чолі з шеф-кухарем Марією Жгутовою забезпечують чотириразовим харчуванням. Їжа завжди смачна й різноманітна, а в святкові дні або на День народження підопічним накривають святкові столи. Є в інтернаті власне підсобне господарство,  завдяки якому в меню завжди  свіже молоко, м’ясо птиці та ВРХ. Очолює підсобне господарство  Наталія Масич.

pisku2

Більше 20 років у інтернаті працює головним бухгалтером Тетяна Масалаб. Свої обов’язки виконує добросовісно, мабуть, тому заклад має фінансову стабільність.

pisku3Більшість жінок, які тут трудяться, - медичні працівники. На їхніх тендітних плечах  найважча робота - догляд за хворими. І кожному з підопічних потрібно приділити увагу, вислухати, дати пораду, допомогти.

Спортивно-масову та культурну роботу інтернату організовує Віталій Манько. Він допомагає розвивати здібності підо-пічних, адже серед них багато спортсменів, здібних співаків. Часто влаштовуються концерти, спортивні ігри у закладі, завжди охоче підопічні Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату виступають із концертами в  інших будинках-інтернатах.

Постійно прагне зробити життя в закладі насиченим, змістовним, цікавим директор інтернату Володимир Шерстюк, він створює всі умови для того, щоб люди почували себе комфортно. В минулому році на території закладу збудували каплицю, вона стала одним із улюблених місць підопічних. Велику увагу приділено благоустрою - територію прикрашають альтанки, клумби з квітами, різноманітні експозиції, виготовлені з каменю та дерева. Не у кожного гарного господаря можна побачити на подвір’ї таку красу.

-           Намагаємося зробити все, щоб підопічні почувалися як удома, - говорить директор Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату Володимир Шерстюк. - Вони мають можливість займатися спортом, співати під караоке, відвідувати каплицю, насолоджуватися красою природи. Для них  смачно готують, з ними проводять різні заходи. Серед працівників інтернату немає байдужих людей, кожен вкладає в роботу часточку своєї душі. І я від усього серця хочу подякувати  колективу Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату і людям, які тут працювали, за їхню добросовісну працю,  турботу, увагу, любов до людей і співчуття. Вітаю всіх з Днем працівника соціальної сфери і  бажаю міцного здоров’я, здійснення всіх  задумів і мрій, щоб не вичерпалася  віра в щедрість людської душі, щоб  завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Не забувають в інтернаті про пенсіонерів, людей, які щедро ділилися з підопічними теплом своїх сердець, а з молодими колегами - досвідом роботи. Їх часто відвідують, вітають зі святами, цікавляться їхніми справами.  Для пенсіонерів така увага - найвища нагорода за багаторічну працю.

З нагоди професійного свята за сумлінну багаторічну працю Почесними грамотами Борівської районної державної адміністрації і районної ради нагороджені працівники Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату: Наталія Масич, Ірина Чуб, Володимир Збаражський, Лариса Манько. Подяками відзначені Микола Стрілець, Наталія Фоменко і Олена Шинкаренко.

Тетяна ГУНЬКО.

 Чтобы согревало вас не только душевное тепло, присмотрите отопительную печь для дома Огонь батарея 11. Эта твердотопливная печь способна успешно отапливать помещение до 250 куб. метров, также может использоваться для приготовления пищи. Источником тепла служат дрова, пеллеты, брикеты, но вот углем топить уже не получится. Шикарный внешний вид, высокий КПД, скромные габариты и высока надежность - вот характерные черты печи "Огонь-батарея 11".