Поздравления

З днем залізничника та працівника соціальної сфери!

4 листопада –День залізничника

0411vitШановні залізничники!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем залізничника.

Сьогодні залізниця динамічно розвивається, сприяючи ефективному розвитку економіки, соціальної сфери та забезпеченню потреб населення у перевезеннях. Активно оновлюється рухомий склад, впроваджуються нові технічні рішення, орієнтовані на європейські норми і стандарти.

Запорука успішного розвитку галузі - в умілому господарюванні, чіткій організації роботи, професіоналізмі та відповідальності залізничників.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя. Нехай на життєвих та профе-сійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

4 листопада – День працівника соціальної сфери

      Шановні працівники соціальної сфери району!

День у день ви вирішуєте проблеми організації та оплати праці, зайнятості, соціально-трудових відносин, безпеки та охорони праці. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

      Щиро дякуємо вам за сумлінну працю і  бажаємо  міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, любові і радості в домі, нових успіхів у роботі, заслуженої шани і вдячності людей.

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.