Официально

Програма BAS

Шановні підприємці!

З метою забезпечення доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до сучасних європейських фінансових інструментів підтримки бізнесу, Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) проводиться робота щодо реалізації Програми ділових консультаційних послуг «Business Advisory Services» (далі – Програма BAS) для малого та середнього бізнесу.

Програма BAS дасть можливість суб’єктам малого та середнього підприємництва залучати професійних консультантів, забезпечити співфінансування консалтингових проектів та надати інформаційну підтримку у вирішенні  конкретних завдань розвитку підприємств за напрямами:

- аналіз ринку і план маркетингової діяльності;

- стратегічне і бізнес- планування розвитку підприємства;

- підготовка техніко-економічних обґрунтувань;

- пошук партнерів;

- реорганізація / реструктуризація;

- автоматизація обліку та систем управління інформацією;

- автоматизація виробничих систем;

- інженерно-технічні рішення;

- управління якістю та сертифікація;

- енергоефективність та навколишнє середовище.

Крім того, Програма  BAS передбачає організацію  тренінгів та семінарів для консультантів.

Загальну інформацію про Програму BAS можна отримати на офіційному сайті ЄБРР www.ebrd.com.

            Ознайомитися з Програмою також можна в управлінні економіки райдержадміністрації каб. № 37.

                                 * * *

Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва (далі ХРФПП) спільно з Департаментом економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації відкрито «гарячу лінію» для підприємців.

За телефоном «гарячої лінії» бізнесмени мають змогу отримати відповіді на питання в сфері підтримки та розвитку підприємництва, усунення адміністративних бар’єрів з боку контролюючих органів, взаємодії влади та бізнесу, залишати скарги щодо діяльності посадових осіб. Також в рамках проекту надаються оперативні правові консультації з ведення підприємницької діяльності та безпосередня консультація підприємців у проведенні перевірок контролюючими органами. Крім того, проводиться робота у довідковому режимі із перенаправленням дзвінків до профільних організацій та робота зі скаргами на діяльність правоохоронних, контролюючих органів та посадових осіб.

Залишити своє звернення можна з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00 за телефоном 0 800 50 31 91.

            Також доступна функція «електронне консультування», за якою можна надіслати запитання на електронну адресу hotline@kharkiv.biz.ua та отримати відповідь у встановлений строк.

Райдержадміністрація.