Спорт має бути масовим і доступним

Спорт має бути масовим і доступним

sport25.10   1Під час відкриття в Боровій фізкультурно-оздоровчого комплексу відбулася нарада з питань розвитку фізичної культури і спорту в Харківській області. У нараді взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов, їхні заступники, голови районних державних адміністрацій, селищні, сільські голови, начальники відділів фізичної культури та спорту райдержадміністрацій.

Із вступним словом до присутніх звернувся Михайло Маркович Добкін:

-           Мета нашої наради - намітити плани розвитку спортивної інфраструктури області на 2012 - 2015 роки, визначити пріоритети. 2012 рік був не просто роком спорту, а роком великого спорту. Спортсмени Харківщини достойно виступили на Олімпіаді, Параолімпійських іграх. Ми всі чудово розуміємо, що без міцної мате-ріально-технічної бази   фізкультури досягати успіхів нелегко. Тому обласною державною адміністрацією та обласною радою приділяється і приділятиметься багато уваги розвитку спорту. 

sport25.10  2- Значення занять фізкультурою і спортом сьогодні є одним із головних напрямів державної політики. Ми повинні виховувати здорове покоління, тому спорт має бути масовим і доступним, - такими словами розпочав свою доповідь заступник губернатора Євген Савін.  У ході наради він окреслив пріоритетні напрями на 2013-1015 роки. Це, насамперед, реконструкція, капітальний ремонт та розвиток існуючої спортивної інфраструктури у населених пунктах; установка майданчиків із синтетичним покриттям та тренажерних комплексів; створення сучасних багатофункціональних фізкультурно-оздоровчих комплексів.  У 2011 році в області було побудовано 125 спортивних об’єктів, на  будівництво і реконструкцію спортивних споруд  витрачено 203 млн. 674 тис. грн. Значну суму, звичайно,  виділено на підготовку до Євро 2012, реконструкцію стадіону «Металіст». Станом на 1 січня 2012 року в області функ-ціонують 53 стадіони, 727 майданчиків з тренажерним обладнанням, 79 те-нісних кортів, 651 футбольне поле, 93 спортивних майданчика з синтетичним покриттям, 422 приміщення з тренажерним обладнанням для проведення фізкультурно-оздоровчих занять, 942 спортивні зали, 32 басейна, 13 лижних баз. У цьому році в смт. Борова відкрито багатофункціональний спорткомплекс, вже закладено фундамент під таку ж споруду в м. Первомайськ, м. Вовчанськ, м. Лозова. В наступному році ФОКи будуть будуватися в Дергачах, Близнюках, Золочеві, Валках, Кегичивці, Люботині, Чугуєві. За планом, до 2015 року сучасні фізкультурно-оздоровчі комплекси будуть функціонувати в кожному районі нашої області. Найближчим часом розпочнеться будівництво басейну в м. Ізюм. Кожного року буде встановлюватися не менше 20 багатофункціональних майданчиків із синтетичним покриттям.

Питання збереження і розвитку спортивної інфраструктури області є пріоритетними й актуальними для облдержадміністрації, - зазначив Євген Савін, закінчуючи свою доповідь.

Підготувала Тетяна ГУНЬКО.


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Спорт має бути масовим і доступним"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами