Спорт

Наші спортивні досягнення

Наші спортивні досягнення

sport1Настільний теніс

15 жовтня збірна району з настільного тенісу взяла участь в обласній Спартакіаді у складі Спартака Абальмаза і Костянтина Мустафаєва. В особистому заліку Спартак Абальмаз став чемпіоном області, а команда посіла ІІІ місце.

 

Шахи

22 жовтня шахісти району також взяли участь у обласній Спартакіаді  в такому складі: Назарько В.В., Коновалов О., Жук О. та Кондратенко Н.Я. Кращий результат у Коновалова Олександра і Жука Олександра. В загальному заліку команда посіла шосте місце.

Футбол

Нещодавно за запрошенням Підлиманського сільського голови Олександра Калініна на футбольному полі с. Підлиман відбувся турнір з футболу серед ветеранів, в якому взяли участь три команди, а саме – команда «Колос» з с. Підлиман, «Прогрес» з с. Ізюмське і «Ветеран» із смт. Борова.

На початку змагань перед учасниками виступили Підлиманський сільський голова Олександр Калінін та ветеран футболу, капітан команди «Колос» П.І. Калінін, який символічно зробив перший удар по м’ячу, розпочавши таким чином гру між командами «Ветеран» та «Прогрес». Перемогу з мінімальним рахунком 1:0 здобула команда «Прогрес», також ця команда перемогла й іншого суперника – команду «Колос» з рахунком 3:1. У третій грі змагалися команди «Колос» і «Ветеран». Перемогла команда «Ветеран» з рахунком 2:1. У цьому поєдинку красивий і вирішальний гол забив нападник «Ветерана» А.Васильєв.

Отже, в змаганнях з футболу серед ветеранів району І місце посіли ветерани «Прогресу», ІІ – «Ветеран», ІІІ – господарі, команда «Колос».

Після змагань учасників частували польовою кашею, кошти на приготування якої надали Іван Любий і сільський голова Олександр Калінін.

Учасники змагань дякують організаторам спортивного свята та висловлюють побажання і в подальшому проводити такі турніри.

Валерій МАЛАШИК.

Начальник відділу ФК та спорту Борівської РДА.