Культура

Родинне свято – день села (Дружелюбівка 2012 р.)

Родинне свято – день села

dsdrujНарешті люди села Дружелюбівка дочекалися цього радісного і веселого свята -  Дня села. Раніше я запитувала себе, чому в нашій прекрасній, дружній, великій родині не було цієї визначної дати. Адже село цвіте, гуде, ціниться своїми чудовими краєвидами і доброзичливими людьми. Тому усі з радістю погодилися брати участь у цьому святі. Організаторами  були Ізюмська сільська рада і працівники культури.  Мешканці кожної вулиці села провели презентацію  прикрасами стола, умінням готувати та веселитися. Чесно кажучи, дивлячись на цю всю красу, аж дух перехоплювало. Настільки все було гарно, відчувалася атмосфера взаєморозуміння, добрих стосунків і гарного настрою. Людські фантазії безмежні: на столах можна було побачити різноманітні страви,   майстерно та естетично оформлені й подані. Це і пиріжки, і вареники, і запіканки, і смажена птиця, і галушки, і голубці та різноманітні кондитерські вироби.

 На святі були присутні гості: Ізюмський сільський голова Шафран С.Г.,  голова агрофірми «Моноліт» Супрун С.Г., представники  Південної залізниці. За  вагомий внесок у розвиток соціально-культурного життя села Почесними грамотами та Подяками Ізюмської сільської ради було нагороджено:Тиху О.В., Голика В.І., Сердюка М.В., Стрижко А.П., Колєснік Л.В., Максименка В.Є., Супруна С.Г., Рудику В.П., Сала Г.П., Шафран Л.І., Остапчука В.М.  Найстарішим жителям села, багатодітним матерям, молодятам, новонародженим малюкам, подружжям, які прожили разом 25 і 50 років, вручали подарунки. А спонсорську допомогу для придбання цих подарунків надали: Ажель Н.М., Колєснік Л.А., Давидюк В.О., Синицький М.М., Рєпка В.М., Сердюк М.В., Рудика В.П., Святченко Т.В., Карпенко Н.П. Представники Південної залізниці подарували для фельдшерського пункту с. Дружелюбівка сумку з медикаментами, спортсменам села — м’ячі,  а для проведення дозвілля всіх мешканців села вручили працівникам Дружелюбівського сільського клубу — більярд та баян. На День села молодь отримала чудово відремонтований клуб, спонсорами ремонту  були Супрун С.Г., Шафран Л.І., Рудика В.П., Сало Г.П., Остапчук В.М.

 Люди, які відсвяткували свої ювілеї, отримували музичні поздоровлення. А дарували всім присутнім чудові художні номери учні Дружелюбівської ЗОШ, працівники Сільського клубу та аматори, зокрема Джолбунова З.М., Голик С.М. і дует «Друзі» у складі Голика В.І. та Максименка В.Є. Всім дуже сподобалися ведучі -  Давидюк  А.О. і Тиха Н.О. Після урочистої частини люди смакували кашею, яка була приготовлена завдяки Карпенко Н.П.,Рудиці В.П.,  Рудики І.О., Рудики Н.В., Максименко С.М., а потім всі танцювали під   запальні народні українські мелодії. Звичайно, хочеться, щоб частіше відбувалися такі заходи. Жителі села з великою завзятістю і вдячністю обговорювали цей день, розповідали про свої чудові враження. Так, нечасто вдається зібратися всім селом, але це потрібно робити якомога частіше!!!

Ольга ГЛУЩЕНКО.

Слухач школи юних журналістів м. Харків.