Официально

Найактуальніші питання розглянуті на колегії

Найактуальніші питання розглянуті на колегії

19 жовтня 2011 року в райдержадміністрації відбулася колегія. Про підсумки соціально-економічного розвитку Борівського району за 9 місяців 2011 року і завдання до кінця року доповів начальник управління економіки районної державної адміністрації Василь Гомон. Заслухавши та обговоривши це питання, з метою подолання негативних тенденцій в економіці, соціальній сфері, забезпечення фінансової стабілізації в усіх галузях господарства району, підвищення на цій основі життєвого рівня населення та вирішення існуючих проблемних питань, колегія районної державної адміністрації прийняла рішення, спрямовані на безумовне виконання всіма підприємствами, установами, закладами району річних завдань та показників, передбачених в Програмі соціально-економічного розвитку Борівського району.

 

Начальник управління агропромислового розвитку РДА Роман Стрельник розповів про стан роботи тваринницької галузі району за 9 місяців 2011 року. Він зазначив, що посилення уваги до тваринництва з боку районної державної адміністрації сприяло тому, що протягом минулого року та 9 місяців поточного року була зупинена негативна тенденція щодо скорочення кількості поголів’я великої рогатої худоби.

Підводячи підсумки роботи сільськогосподарських підприємств за 9 місяців 2011 року, колегія райдержадміністрації відзначила, що необхідно впроваджувати інноваційні проекти у тваринництві за рахунок проведення реконструкції технологічного та технічного переобладнання існуючих ферм.

З доповіддю про стан фінансово-бюджетної дисципліни  в установах Борівського району за 9 місяців 2011 року виступила начальник міжрайонного КРВ в Ізюмському та Борівському районах Наталія Любенко. Заслухавши та обговоривши це питання, колегія райдержадміністрації прийняла рішення, спрямовані на попередження  випадків порушень, забезпечення належного стану фінансово-бюджетної дисципліни, збереження державного та комунального майна  в установах, організаціях та підприємствах Борівського району.

Заступник голови РДА, член колегії Сергій Шутько розповів про стан питного водопостачання. Питання забезпечення населення району якісною та безпечною питною водою належить до найбільш соціально значущих, оскільки безпосередньо впливає на стан здоров’я населення району, визначає ступінь екологічної та епідеміологічної безпеки даного регіону. Тому, керуючись Законами України «Про питну воду та питне водопостачання», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»,  колегія  рекомендувала селищному та сільським головам: розробити заходи по покращенню якості водопостачання.