Поздравления

Вітаємо! З Днем визволення України від фашистських загарбників!

Вітаємо!

З Днем визволення України від фашистських загарбників!

Шановні борівчани!  

 28 жовтня ми відзначаємо пам’ятну дату - 69 річницю звільненняУкраїнивід фашистських загарбників. Неймовірно важким був шлях до мирних днів, до того часу, як відгриміли останні залпи війни над нашою країною. В цей знаменний для усіх жителів країни день ми вшановуємо світлу пам’ять  про полеглих, низько вклоняємося усім, для кого війна була  Великою і Вітчизняною не лише за назвою, а й за самою її глибокою сутністю.

 Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, які стояли до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з війни живим. Перед трудівниками тилу, для яких вищий сенс тих голодних і холодних років сконцентрувався у гаслі «Все для фронту, все для перемоги!». Перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця свій непідйомний хрест.  Перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя.

Сьогодні перед нами багато проблем. Але труднощі мирного часу не зрівняти з воєнними. Нам потрібно сіяти і збирати урожай, будувати школи і виховувати дітей. Ми повинні ростити нове покоління на вашому прикладі, шановні фронтовики. Сьогодні молодь має перейняти вашу переможну естафету, щоб творити мирне і гідне майбутнє.  Бажаємо кожній родині  здоров’я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим.      З Днем визволення, дорогі земляки!

З Днем автомобіліста і дорожника!

 Шановні автомобілісти і дорожники! Від імені ра-йонної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника. Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаємо усіх, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але усі ви – на одній дорозі. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш район з іншими регіонами нашої держави та країнами - сусідами. Та саме від стану доріг та злагодженої роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг,  залежить якість і своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян,  здійснення перевезень та безпека пасажирів.

 Бажаємо всім автомобілістам та працівникам автомобільного транспорту і дорожнього господарства  щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах! І ніколи не ставайте учасниками дорожньо-транспортних пригод!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.