Общество

Трудові будні автомобілістів

Трудові будні автомобілістів

avtКолектив працівників ВАТ «Оскіл»  - дружній, допомагають один одному в роботі, підтримують у житті. Водій- Любий В.Ф.- відповідальний. Фалько С.М.- веселий  і доброзичливий, Парфинков С.І.- працелюбний та справедливий,Трофімов В.Ф,- безпосередній, Кушка І.О. -жартівливлий фантазер, Сіроус О.Г.- чесний. 

Кучегура Віктор Анд-рійович - порядний та вибагливий до роботи, суворий до несправедливості. Автобусом проїхав незліченну кількість кілометрів. І були вони і приємні, й  складні,  й веселі. 31 жовтня 2013 року йому виповниться 55 років, 26 з них він віддав роботі на автобусі у ВАТ «Оскіл». Колеги пам`ятають, як 29 -річний юнак з шикарним кучерявим чубом прийшов на підприємство влаштовуватись водієм 1 класу на автобус ПАЗ. Це було 27 лютого 1987 року. Були й зауваження,  та більше -  подяк за напружену, тяжку професійну роботу на підприємстві. Пройшли роки, юнак змужнів і своїм професійним досвідом ділиться з молодими колегами, які прийшли навчатись цій нелегкій справі.    За  26 років   жодного разу він   не шкодував про свій  вибір професії. Його завжди підтримувала й чекала зі складних рейсів турботлива  дружина Олена. Джерелом натхнення у житті Віктора Андрійовича є донька Наталочка та п`ятирічна онучка, яка полюбляє кататись з дідусем на автобусі. Шкода, що не завжди ви-стачає   часу   для родини. Про кожного працівника ВАТ «Оскіл» можна розпо-вісти багато цікавого. Багато історій  можна почути від самих водіїв.

Водії - люди веселі й дуже полюбляють жартувати. Давно це було, але учасники цього жарту й досі згадують ті події з посмішкою. Одного разу водій автобуса заїхав до гаража після рейсу, щоб провести ремонт - замінити   автошину, яка «вхопила» цвях на дорозі. Зупинивши автобус на території двору, водій пішов до гаража за  необ-хідними інструментами. Та коли повернувся до свого автобуса, побачив, що автошина вже була знята, лежала поряд із автобусом. Здивований, він відніс інструменти в гараж.Та повернувшись,  побачив, що шина знову на автобусі. Вдруге прийшовши з інструментом, побачив шину знову знятою. Коли історія повторилась втретє,  водій не на жарт розгубився. Секрет дива був ось у чому: коли водій - ремонтник ходив за інструментом до гаража, інші 4 колеги-водії  (які сховались за автобусом)   дуже швидко відкручували автошину,  водій-ремонтник відносив інструмент назад, колеги знову ж таки разом швидко ставили автошину на автобус і таку операцію повторювали декілька разів підряд. Ось такі бувають жарти!

Підприємство, яке пройшло шлях у 54 роки, славиться не тільки професійними водіями, а й людьми, без  яких неможлива була б робота підприємства. Це: керівник-директор Кісельов О.М., механіки по випуску  Колокольцев С.В., Скрипнік О.М., Каніщев О.В., диспетчер Мороз О.І.,  фельдшери Капелька С.М., Гребенюк В.В., касир Безименна Ю.Б.

Добре вміють і відпочивати на підприємстві.  Багато  років живе така традиція: у день профе-сійного свята в актовому залі адмінбудови накривають стіл і імпровізовано, завзято, весело святкують День автомобіліста. З інтелектуальними конкурсами, веселощами, призами, піснями. Завжди за-прошуються на свято ветерани, пенсіонери підприємства, інші поважні гості, колеги з ПАТ «ХПАС» Борівської автостанції - це і старший касир  Сикало В.О., і перонний контролер  Свид Л.І, касир- Северин О.В. Працівників, які досягли високих показників виробництва, під час святкування нагороджують почесними грамотами, подяками, преміями.

З нагоди професійного свята хочу привітати  колектив ВАТ «Оскіл», усіх автомобілістів і дорожників  району з професійним святом, побажати всім щастя, здоров`я, сімейного благополуччя та взаєморозуміння!

СвітланаБезкоровайна.

Головний бухгалтер ВАТ «Оскіл».