Першість району з футболу

Першість  району з футболу

Завершилася  першість району з футболу серед команд колективів фізкультури. За результатами сезону 2013 року  чемпіоном першості району з футболу стала команда «Прогрес» с. Ізюмське, яка в цьому сезоні посунула з першої сходинки шестирічного чемпіона - команду «Трактор» с. Підлиман на ІІІ місце. Другою в цьому році стала команда «Оскіл» смт. Борова, яка за останні роки вперше досягла високого результату. Здала свої позиції команда «Форестер» с.Підлиман, яка посіла 4 місце в турнірній таблиці,  а в минулому сезоні була срібним призером. П`яту сходинку посіла команда «Динамо» Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області. Протягом сезону її учасники показували змістовну гру, тому мають потенціал претендувати на більш високі результати. В цьому році футбольна команда села Богуславка, поновивши свій склад, показала гідну гру, перемігши такі команди, як «Трактор», «Динамо», але поки що учасникам   бракує стабільності. Результат  -  6 місце. Останнє 7 місце посіла команда «Маяк» с. Піски- Радьківські, здобувши лише 1 перемогу,  команда має потенціал, але потребує спонсорської підтримки.