Спорт

Першість району з футболу

Першість  району з футболу

Завершилася  першість району з футболу серед команд колективів фізкультури. За результатами сезону 2013 року  чемпіоном першості району з футболу стала команда «Прогрес» с. Ізюмське, яка в цьому сезоні посунула з першої сходинки шестирічного чемпіона - команду «Трактор» с. Підлиман на ІІІ місце. Другою в цьому році стала команда «Оскіл» смт. Борова, яка за останні роки вперше досягла високого результату. Здала свої позиції команда «Форестер» с.Підлиман, яка посіла 4 місце в турнірній таблиці,  а в минулому сезоні була срібним призером. П`яту сходинку посіла команда «Динамо» Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області. Протягом сезону її учасники показували змістовну гру, тому мають потенціал претендувати на більш високі результати. В цьому році футбольна команда села Богуславка, поновивши свій склад, показала гідну гру, перемігши такі команди, як «Трактор», «Динамо», але поки що учасникам   бракує стабільності. Результат  -  6 місце. Останнє 7 місце посіла команда «Маяк» с. Піски- Радьківські, здобувши лише 1 перемогу,  команда має потенціал, але потребує спонсорської підтримки.

Кращими гравцями першості району стали:

-           Савченко Юрій – бомбардир команди «Прогрес»;

-           Колеснік Сергій – команда «Прогрес»;

-           Тесленко Роман – воротар команди «Прогрес»;

-           Гойда Денис – команда «Оскіл»;

-           Голик Володимир – команда «Трактор»;

-           Ковтунович Артем – команда «Форестер»;

-           Беліченко Олесандр – команда «Динамо»,

-           Ворохобін Артем – воротар команди «Динамо»;

-           Суліма Володимир – команда «Богуславка»;

-           Губенко Андрій – команда «Маяк».

Завершився футбольний сезон району Кубком пам`яті народного   депутата   України Анатолія  Чепурного в с. Богуславка 29 вересня. Переможцем цієї гри став чемпіон району команда «Прогрес».

Переможці першості району з футболу за призові місця та кращі гравці були нагороджені кубками, медалями, дипломами та грамотами від районної державної ад-міністрації.

В.М.Малашик. 

Головний спеціаліст сектору у справах молоді та  спорту райдержадміністрації.