Спорт

Футболістки отримали бронзу

Футболістки отримали бронзу

bronzaЗ 10 по 13 жовтня  2013 року в м. Донецьк відбулися зональні змагання Всеукра-їнського футбольного фестивалю серед дівочих команд 1997-1998 р.н. під девізом «Даруймо радість дітям».

Честь нашої Харківської області на цих змаганнях захищали дівчата Борівського району – переможці обласних змагань у травні 2013 року. До команди увійшли дівчата з різних шкіл району. Це  Кукса Катерина, Кравченко Влада, Воробйова Олександра, Пєзарєва Оксана та Мітельова Поліна ( Богуславська ЗОШ, Ісаєв Ю.П.), Голик Руслана, Волкова Вікторія та Бірак Альбіна ( Борівська ЗОШ № 1, Мизюк В.А.), Лисенко Олена, Мацуняк Оля, Стецюра Маргарита (Першотравнева ЗОШ, Лукомський С.П.), Степаненко Христина (Шийківська ЗОШ, Присухін С.В.). До речі, Голик Руслана та Кукса Катя  на даний час навчаються в Харківському державному вищому училищі фізичної культури та спорту № 1 та № 2.

У перший день змагань в суперники нам дісталася, за жеребкуванням, команда – фаворит цих змагань «Дончанка» з м. Донецьк. Знаючи про їхню високу технічну і тактичну підготовку («Дончанка» виступає в І та вищій футбольній лізі України серед дорослих), ми обрали тактику захисту з використанням контратак. Нашими дівчатками було перервано безліч атак «Дончанки», ми намагалися забити гол у ворота суперника, але рахунок до кінця матчу  так і залишився 0:0. Після матчу приємно було чути  гарні слова на адресу нашої команди – ми стали сенсацією цих змагань.

На наступний день 11 жовтня ми провели дві гри з дівчатками Запорізької та Полтавської областей. Ігри відбувалися на рівних. Атаки воріт проводили то одна, то друга команда, але на результат все таки вплинула більша майстерність та досвід наших суперниць. Ці дві гри ми програли з  мінімальним рахунком 0:1. Після  двох прикрих поразок нам залишилася тільки можливість боротися за бронзу. В останній грі, з командою Луганської області, борівчанки впевнено перемогли 2:0 і за результатами змагань зайняли тільки ІІІ місце. До фіналу цих змагань, які  відбудуться з 29 жовтня по 1 листопада 2013 року в м. Миколаїв, потрапили команди Донецької та Полтавської областей.

Підсумовуючи виступ  наших дівчаток на цих змаганнях, хотілося б зауважити наступне: борівчани були єдиною командою, що не бере участі в регулярних змаганнях першості України; Кукса Катерина, Голик Руслана, Лисенко Олена були запрошені на збори формування збірної команди України;  наша команда єдина з ким дружньо і навіть, можна сказати, родинно спілкувалися дівчатка з  «Дончанки» м. Донецьк.

З болем у серці та гор-дістю в душі нам приємно було дивитися, як наші дівчата прощалися з учасницями « Дончанки». Ми бачили і сльози, і  ридання, і обмін телефонами та адресами.

Від усього тренерського складу хочеться висловити подяку батькам дітей, їхнім вчителям за виховання дівчаток, а голові Борівської РДА Кравцову М.О., народному депутату України Остапчуку В.М. - за футбольну форму.  Голові Харківської федерації футболу Добкіну М.М. - за фінансову підтримку.

Тренери Мизюк В.А., Ісаєв Ю.П.