Образование

Цікава екскурсія

Цікава екскурсія

Х123Нещодавно ми, учні Шийківської ЗОШ та вихованці Борівського Будинку дитячої та юнацької творчості, учні Борівської ЗОШ  №1, здійснили цікаву екскурсію до міста Харкова. Ми відвідали Харківську зооветеринарну академію, якій у цьому році виповнюється 162 роки.  В зоологічному музеї академії дізналися багато цікавої інформації  про тваринний світ на суші, у воді та в повітрі. Побачили рідкісні види тварин,тварин, які вже зникли.  

Потім відвідали зоопарк,  усі із захопленням слухали цікаві розповіді екскурсовода про його мешканців.

Багато вражень залишила кінно – спортивна школа. Ми подивилися, де живуть коні, в яких умовах, як тренуються, побачили відомих на весь світ чемпіонів. Потім усі мали можливість покататися на  конях.    

Зачарував своєю красою Фельдман Екопарк.  Це затишний острівець живої природи, де  діти й дорослі можуть цікаво провести своє дозвілля. Ми подорожували дивовижною парковою зоною з величезною кількістю квітів, спостерігали за тваринами і, навіть, спілкувалися з деякими з них.

Наприкінці екскурсії відвідали МакДональдз. Додому повертались всі з купою нових вражень та гарним настроєм.

Учні висловлюють щиру подяку організаторам екскскурсії:  культорганізатору  Борівського БДЮТ Карпенко Н.М. та вчителю  Шийківської ЗОШ Левчишеній Л.М. Валерія Хватова, учениця 11класу    Шийківської ЗОШ І-ІІІст.