Образование

Почало працювати шкільне радіо

Почало працювати  шкільне радіо

radioУ Борівській ЗОШ №1 починає свою роботу шкільне радіо. Велика заслуга у цьому волонтера Корпусу Миру США Блейклі Неффа, який зібрав кошти і свої особисті,  і своїх рідних та друзів для придбання необхідного обладнання. Спонсорську допомогу на оплату робіт по встановленню обладнання надали батьки учнів школи. Для реалізації цього проекту було придбано та встановлено підсилювач, мікрофони, невеликі динаміки для кожного класу та більш потужні для коридорів, багато метрів дроту та ін. У школі виділено спеціальний кабінет, у якому готуватимуть та проводитимуть радіопередачі.

Планується проводити щотижневі тематичні випуски, у яких будуть порушуватися питання, пов’язані зі шкільним життям. Наприклад, запровадження шкільної форми, поради учням тощо. Для цього створена група, куратором якої є вчитель О.О. Косогова. Школярі, які будуть готувати радіовипуски, самі збиратимуть цікаві новини, робитимуть репортажі. Передачі будуть українською, російською та англійською мовами. Діти зможуть спробувати свої сили у журналістській справі, бути диктором, редактором.

Також, крім тематичних випусків, планується проводити щоденні  передачі з інструкціями по виконанню вправ ранкової зарядки для учнів. А ще відбуватимуться інформаційні випуски, під час яких будуть озвучені питання, пов’язані з навчальним процесом.

Тепер не буде проблемою зробити оголошення, яке відразу почують всі учні та вчителі. Тож, бажаємо успіхів у роботі усім, хто причетний до справи шкільного радіомовлення.

Тетяна КОЛЕСНІК.

 Организация в школе собственной радиостанции - великое дело и участников всего этого было бы неплохо как-то отметить. Кроме того, школе с такими достижениями понадобится сувенирная продукция с логотипом и для других целей, ведь будут приезжать гости учиться и перенимать опыт. И отпускать их с пустыми руками, без подарка на память будет уже неудобно.