Образование

Незабутні враження учнів Дружелюбівської та Ізюмської шкіл

Незабутні враження

ekskursiyaУчні початкових класів Дружелюбівської та Ізюмської шкіл разом із вчителями Борщовою Л.В., Маренич Т.І., Токар Л.І., Мизюк К.П. 11 жовтня відвідали м. Харків. Подорож була дуже захоплюючою та цікавою, адже малеча мала змогу відвідати зоосад та дитячу залізницю «Мала південна».

Зоосад вразив своєю красою: приваблювали око красиві квіткові композиції, квіти в яких, незважаючи  на середину осені, буяють пишністю кольорів. А самі композиції не лише у звичайних квіткових горщиках – вони й у вигляді силуетів тварин. Скрізь зразкова чистота й порядок. Мешкає у парку майже 70 видів тварин: кенгуру, поні, карликові корови, білі вовки, скунси, мавпочки, лемури, соколи, фазани та багато інших. Можна сказати, що тут – райський куточок. Тварини доглянуті, хутро на них аж переливається на сонці. Це говорить про те, що звірята почувають себе тут дуже добре, для них створені умови, максимально наближені до природних. Дітворі дозволили погодувати підопічних парку морквою, буряком, капустою, а деяких тварин навіть  погладити. Для маленьких відвідувачів зоосаду є дитячий майданчик, на якому багато гойдалок. Наші учні залюбки каталися, грали, а наприкінці екскурсії їх пригостили попкорном.

Далі нас запросили до дитячої залізниці «Мала південна».Тут нас зустрічали гостинно й привітно. Нам розповіли, що ця дитяча залізниця існує з 1940 року і утримує почесне І місце серед малих дитячих залізниць, які є у Дніпропетровську, Львові та інших великих містах України. Нас возили на потязі, який називається «Україна». Провідником був молодий та енергійний юнак, який розповідав та показував, як маневрує поїзд, як переїзджає на іншу колію. Ми побували у навчальних приміщеннях, де відбуваються заняття гуртків дітей, які цікавляться професією залізничників. Наприкінці екскурсії малечу пригощали печивом та лимонадом. Спогади про незабутню подорож до Харкова наші учні відобразили у своїх малюнках.

А відбулася ця чудова екскурсія завдяки депутату Харківської обласної ради Віктору Остапчуку, за що йому ми дуже вдячні. Велике спасибі також людям, які супроводжували нас – представнику Південної залізниці М. П. Таранову та водію шкільного автобуса В.В. Тараненку.

Тетяна Маренич.

Вчитель Дружелюбівської ЗОШ.