Общество

Доброта врятує світ (жовтень 2012 р.)

Доброта врятує світ

ostdobrota1Кожного дня – реальний результат
(ініціатор Руху «Соціальний Рух Поваги», депутат Харківської обласної ради Віктор  Остапчук)

Наприкінці жовтня вже можна підвести перші підсумки роботи «Соціального Руху Поваги», що був ініційований Героєм України, депутатом Харківської обласної ради  Віктором Остапчуком 21 серпня на відкритті Храму Софії Премудрості Божої в Харкові.

Минуло декілька місяців, а скільки конкретних справ зроблено! І в будні, і в свята активісти «Соціального Руху Поваги» намагаються робити добро людям: була надана різнопланова допомога школам, сільським бібліотекам, організовувалися екскурсії школярів на Малу Південну залізницю, а ветеранів - у святі землі Святогірська. Волонтери руху допомагали пенсіонерам готувати дрова на зиму, проводили ремонти шкіл, відкривали ігрові дитячі  та спортивні майданчики, допомагали в благоустрої населених пунктів, відновлювали пам’ятники загиблим воїнам і багато, багато іншого.

«Хочу запевнити, що докладатиму усіх зусиль, аби життя наших дітей та наших батьків було сповнене теплом, достатком, спокоєм та впевненістю», – постійно говорить активістам руху Віктор Остапчук.

ostdobrota2Люди за покликом душі вступають у волонтерський рух. І це зрозуміло, адже, як інакше осилити весь той обсяг роботи, який бере на себе волонтер. Для прикладу, за кожним волонтером закріплено 12 - 15 осіб, яким волонтери щодня готові допомогти - передплатити газети, обробити земельні ділянки, скопати, зібрати врожай, привезти паливо і багато іншого. Приміром, Пономарьов Леонтій Федорович, 1936 року наро-дження, волонтер «Со-ціального Руху Поваги», шефствує над Зеленським Іваном Дмитровичем, 1921 року народження,    Парфьоновою Ольгою Костянтинівною, 1924 року народження, Водоп’яновою Світланою Олександрівною, 1946 року народження, Староженком Миколою Григоровичем, 1924 року народження і ще десятьма людьми похилого віку.

Щодня - в спеку і холод - долають волонтери не один кілометр із села в село, від хати до хати, щоб допомогти людям. Їх турбота, чуйність, добре слово - сильніше ліків. Але активісти «Соціального Руху Поваги» вирішили піти далі - допомагати не тільки по господарству літнім людям, але й сільським громадам.

І люди відповідають вдячністю активістам «Соціального Руху Поваги», тим самим надихаючи їх на подальші добрі справи:

 «Ми, мешканці Семенівської сільскої ради, висловлюємо щиру вдячність активістам «Соціального Руху Поваги» та особисто Віктору Миколайовичу Остапчуку за великий обсяг проведених робот щодо благоустрою території ради», -    В. Мараховський, Н. Білоус, О. Мірошниченко.

«Колектив Старовірівської ЗОШ ім. Кравченка, батьки та учні ви-словлюють щиру подяку активістам «Соціального Руху Поваги» та особисто Герою України Віктору Миколайовичу Остапчуку за допомогу школі. Щирого Вам здоров’я та всіляких гараздів!» 
 «Шановні активісти «Соціального Руху Поваги»! Зі словами щирої вдячності звертається до Вас та особисто до Віктора Миколайовича Остапчука сім’я Дмитренка Дмитра. Наш зять та племінник, молодий 25-річний хлопець потрапив у аварію та зазнав тяжких травм усіх кінцівок. У Куп’янській лікарні були проведені складні операції з ампутаціями. Велика подяка персоналу Куп’янської центральної районної лікарні від нашої сім’ї за професіоналізм та людяність і Вам за Вашу допомогу у переведенні Діми до Харківської залізничної лікарні та лікування за рахунок лікарні. Наша сім’я бажає Вам здійснення всіх Ваших мрій і планів, і нехай Господь допомагає Вам у всіх Ваших справах!»

 ostdobrota3«Піско-Радьківський сільський голова, колектив Піско-Радьківського ДНЗ, батьківський колектив Піско – Радьківської ЗОШ, жителі села щиро вдячні активістам «Соціального Руху Поваги» та особисто Віктору Миколайовичу Остапчуку  за вирішення багатьох нагальних проблем села».

«Мешканці та особливо батьки селища Капітолівка щиро вдячні активістам «Соціального Руху Поваги» та особисто Віктору Остапчуку за надану підтримку та велику допомогу жителям села.»

Запрошуємо усіх небайдужих приєднуватися до нас!