Общество

17 жовтня — яскрава сторінка в історії району

17 жовтня - яскрава  сторінка в історії  району

vidfok117 жовтня на Борівщину приїхало більше півтисячі людей. Серед почесних гостей - губернатор Харківської області Михайло Добкін і голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Особливо радісним був цей день у с. Піски-Радьківські: тут відзначали подвійне свято - завершення будівництва вуличного газопроводу й День села.  Мешканці близько 30 будинків багато років із нетерпінням чекали, коли нарешті зможуть запалити блакитний вогник у своїй оселі. Почесну місію - запалення газового факела - виконали голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін і Піско-Радьківський сільський голова Віра Соловйова.  Свято в селі продовжувалося веселими піснями й танцями.

 Если физкультурно-оздоровительный комлпекс и газ в доме не смогли уберечь здоровье, то лучше не экономить и использовать самые лучшие достижения медицины: одноразовые шприцы - полная стерильность подкожных, внутривенных, внутримышечных инъекций и почти безболезненно для пациенитов.

З нетерпінням і особливим хвилюванням чекали відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу в Боровій. Багато хто не вірив, що він відчинить свої двері в цьому році. Але завдяки плідній роботі райдержадміністрації, за допомогою Харківської облдержадміністрації та обласної ради, депутата обласної ради Віктора Остапчука унікальна споруда, поки що єдина в Харківській області, 17 жовтня була урочисто відкрита. 

- Півтора-два роки тому я відвідував Борівський район із робочою поїздкою, -зазначив губернатор Михайло Добкін, - подивившись на недобудований спорткомплекс, було вирішено  збудувати новий, сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс. Це  було сміливе, але, як тепер зрозуміло, правильне рішення. Адже добудовувати старий комплекс набагато дорожче, ніж збудувати новий. І я радий, що саме в Борівському районі вперше відкрито такий ФОК, адже можливості займатися фізкультурою та спортом у жителів Борівщини  не було.

Після урочистого відкриття у фізкультурно-оздоровчому комплексі відбулася нарада з питань відро-дження фізичної культури і розвитку спортивної інфраструктури в Харківській області, в якій взяли участь голова ХОДА Михайло Добкін, голова облради Сергій Чернов, їхні заступники, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови районних державних адміністрацій, сільські, селищні та міські голови з усієї області.

Голова Борівської районної державної адміністрації Микола Кравцов у своєму виступі подякував усім, хто допомагав у будівництві фізкультурно-оздоровчого комплексу, і запевнив, що й надалі розвитку фізичної культури та спорту на Борівщині приділятиметься значна увага.

vidfok2Гості, роздивляючись приміщення ФОКу,  по-доброму заздрили нам, жителям району: сучасний, красивий фізкультурно-оздоровчий комплекс тепер буде і окрасою селища, і улюбленим місцем проведення вільного часу, для занять спортом і фізкультурою багатьох жителів Борівщини, а особливо учнів Борівської ЗОШ №1.

Цей день увійшов у історію району яскравою сторінкою. Скільки незабутніх вражень отримали жителі району! А головне: люди впевнилися в тому, що ке-рівники району  дбають про добробут його жителів, а  обіцянки влади - не пусті слова, а чітко заплановані конкретні дії, які обов`язково будуть виконані!

Тетяна ГУНЬКО.