Общество

Селище розквітає 2012 р.

Селище розквітає

selroz1Хто давно не був у Боровій, той, мабуть, її  й не впізнає. За останній час селище дуже змінилося, особливо його центральна частина - вулиця Миру і центральний парк. Особливо гарно увечері, коли світять нещодавно встановлені ліхтарі - таке враження, що йдеш по якомусь міському проспекту. Більшість людей тепер  ходить не по дорозі, як раніше, коли  доріжка для пішоходів була розбита, а по новенькому, викладеному красивою плиткою, тротуару. Стомившись після поїздки чи відвідування магазинів, люди мають змогу відпочити на лавочках, що встановлені і в парку, й біля лікарні, й біля районного Будинку культури.

Та найбільше змінився парк. Він став улюбленим місцем не тільки борівчан, а й гостей селища. Завдяки начальнику Південної залізниці, депутату Харківської обласної ради  Віктору Остапчуку, який велику увагу приділяє дітям, в парку облаштовано сучасний, яс-кравий дитячий майданчик з гірками, гойдалками, пісочницями. Кожного дня тут розважається   багато малечі. Радіють діти, радіють їхні рідні, адже щаслива дитина - щаслива вся родина.

selroz2Не секрет, що раніше в парку розважатися було не тільки ніде, а ще й небезпечно: старі трухляві дерева могли впасти в будь-яку мить. Поступово аварійні дерева випиляли й почали насаджувати нові. 6 жовтня за ініціативою та за підтримки Віктора Миколайовича Остапчука, волонтерів «Со-ціального Руху Поваги» (ініціатор руху – В. Остапчук), які привезли 200 саджанців дерев, у парку було виса-джено 25 кущів бузку, 50 дерев червоного дубу,  50 дерев горобини, 25 кулястих кленів, 50 лип.

selroz3Кожна людина мріє залишити свій слід на землі, тож бажаючих посадити дерево в парку, яке кілька десятиліть радуватиме своєю красою, було багато.  Разом із  волонтерами «Соціального Руху Поваги», учнями Борівської школи №1, членами районної організації «Молоді регіони», працівниками райдержадміністрації та районної ради,  інших орга-нізацій активну участь у оновленні парку взяли голова райдержадміністрації Микола Кравцов, голова районної ради Євген Жук, селищний голова Олександр Тертишний, депутат обласної ради Сергій Федченко і Підлиманський сільський голова Олександр Калінін.

Після плідної роботи, вже за традицією, всіх пригощали польовою кашею. 

На душі в кожного, хто посадив дерево, було тепло й радісно, серце переповнювала гордість за  селище, яке з кожним днем розквітає.

Тетяна ГУНЬКО.