Безопасность

Підсумки діяльності Борівського РВГУМВСУ в Харківській області за 9 місяців 2011 року

Підсумки діяльності Борівського РВГУМВСУ в Харківській області за 9 місяців 2011 року

За 9 місяців поточного року зареєстровано  270 злочинів, що на 39 більше, ніж у минулому році,  розкрито 158 злочинів. Зареєстровано 60 тяжких та особливо тяжких злочинів, що на 16 більше, ніж у минулому році. Також розкрито 2 умисних вбивства, одне нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень зі смертельним наслідком. Зареєстровано 174 крадіжки різних форм власності, з них розкрито 89, розкрито 3 грабежі, 1 розбій. Виявлено 9 фактів шахрайства, 8 незаконних поводжень зі зброєю, 4 заволодіння автомототранспортом, 9 фактів хуліганських дій, 18 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних речовин та їх прекурсорів. Розкрито злочинів минулих років 19, що на 6 більше, ніж у минулому році.

 

За незаконний обіг наркотиків  притягнуто до адміністративної відповідальності  5 осіб, за порушення правил торгівлі  – 14. 69 осіб вчинили дрібне хуліганство, допустили насилля в сім’ї  82 особи.  Притягнуто 305 осіб за появу в нетверезому стані та розпиття в невстановлених місцях спиртних напоїв. За невиконання батьківських обов’язків по вихованню дітей до адміністративної відповідальності притягнуто 30 батьків. За порушення зберігання вогнепальної зброї  притягнуто 17 осіб, порушення паспортно – візових правил – 144 особи.

В ході відпрацювання території Борівського району співробітниками сектору карного розшуку РВ 30.09.2011 року під час проведення огляду тимчасового мешкання на березі Червонооскільського водосховища поблизу с. Піски-Радьківські у гр. Д. 1980 р.н.  було виявлено та вилучено 2 гранати, два фрагменти запалу до гранати та пуля часів ВВВ. По даному факту слідче відділення Борівського РВ порушило кримінальну справу за ознаками ст.263 ч. 1 КК України.

Наталія КУЗЕВИЧ.

Один комментарий на “Підсумки діяльності Борівського РВГУМВСУ в Харківській області за 9 місяців 2011 року

  1. Похвастатися нічим. Рівень злочинності росте, та й не дивно, розкрито практично лише половину із скоєних злочинів. А що це за «виявлені» — шахрайство, заволодіння автомототранспортом,хуліганства, зазвичай за цими видами порушень громадяни САМІ звертаються до міліції так що робота по «виявленню» в даному випадку є вкрай сумнівною. І чому не має даних по сумах отриманих хабарів. Чи, може, така статистика не ведеться?

Комментарии закрыты.