Спорт

Чемпіон –Олександр Коновалов

Чемпіон –Олександр Коновалов

Укотре за останні роки чемпіоном Борівщини з древньої гри, кращої, яку придумало людство, - шахів стає першорозрядник Олександр Коновалов.

Змагання відбулися в районному БДЮТ 13 жовтня цього року. Прикро, що учасників було всього семеро, тоді як у минулі літа – до п’ятнадцяти. Є над чим порозмірковувати. До того ж, усі семеро – з райцентру, а з сіл – жодного. Не дивно, що збірна команда Борівщини з цього виду спорту відчуває гострий дефіцит гравців – особливо на юнацькій та жіночих дошках.

Тож, Олександр Коновалов переміг усіх своїх супротивників і завоював звання кращого шахіста району. Другу сходинку посів КМС Володимир Назарько, третю – Віктор Гальцев. Призери отримали грошові винагороди, які вручив суддя турніру Михайло Козьменко.

Борівські шахісти висловлюють щиру подяку за фінансову підтримку заходу депутату Харківської облради Сергію Федченку.

Михайло Нікітенко.

 

Кому-то нравятся интеллектуальные игры, но многие отдают преимущество активным видам спорта, к примеру футболу. Для фанатов этой игры в мяч интернет-магазин tokka.com.ua собрал огромную коллекцию атрибутики, где каждый выберет себе по вкусу футбольный шарф, шапку, флаг, значки и вообще что угодно. Для самых ярых и оригинальных фанов доступен заказ на изготовление уникальной атрибутики.