Поздравления

З 90-річчям району!

З 90-річчям району!

Шановні мешканці Борівщини!

Від імені депутатського корпусу Харківської обласної ради щиро вітаю вас із 90-ю річницею утворення району!

Славетне минуле і гідне сьогодення поєднала у собі історія вашого краю.     Мальовничі краєвиди, історико-культурні пам’ятки, потужний сільськогосподарський, промисловий та торговельний потенціал створюють передумови для динамічного розвитку інфраструктури населених пунктів.

Свято 90-річчя утворення району має згуртувати територіальну громаду Борівського району в одну велику дружню родину. Тож, любіть свою землю і збагачуйте її добрими справами.

Хай позитивна енергетика цього дня стане джерелом натхнення для усіх, хто хоче зробити рідний край ще комфортнішим і гарнішим. Здоров’я усім вам, щастя та благополуччя.

З повагою,

Сергій Чернов.

Голова Харківської обласної ради.           

Дорогі земляки!

Від усього серця вітаємо вас із 90-річчям Борівського району! Дякуємо всім мешканцям, які небайдужі до долі району, а особливо – представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій батьківщині.

Історія нашого краю багата визначними подіями. За ці роки громада Бо-рівщини пережила разом з усією країною і радісні, і сумні події. Та випробування не змогли зруйнувати найбільші людські цінності, які  притаманні вам, шановні жителі Борівського району. Ви відбудували свій район, ви повернули до життя свою рідну землю,  прославили її своєю ратною працею. І низький уклін вам за це!

Тож нехай Борівщина й надалі процвітає та розвивається, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.

Бажаємо  усім  міцного здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів у всіх справах і починаннях.

З повагою,

Микола КРАВЦОВ. Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК. Голова районної ради.

     Дорогі жителі району!

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди 90-річчя утворення  Борівського району!

 Борівщина – це край щедрої та родючої землі, з мальовничими природними багатствами. Борівському району є чим пишатися, кого славити, пам’ятати і шанувати. Наша мала Батьківщина зростила не одне покоління гідних синів і дочок, які своєю самовідданою та завзятою працею  пишуть одну за одною сторінки славної історії.

 Переконаний, що ваші добро та життєдайна енергія й надалі зберігатимуть та примножуватимуть здобутки краю, стануть запорукою економічного й духовного процвітання не лише нашого району, а й усієї держави.

 Нехай ця святкова дата стане для кожного з вас точкою відліку для нових звершень та успішних починань! Нехай мир, добро і благополуччя супроводжують вас на життєвому шляху, а у кожній домівці панують затишок і взаєморозуміння!

З повагою,

Анатолій КРИВОРУЧКО.

Герой України.