Образование

Уклін вам, рідненькі

Уклін вам, рідненькі    

ukvam11 жовтня на Борівщині відзначався Міжнародний День людей похилого віку і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і одне з найважливіших питань - вшанування   людей похилого віку.  Святкування Дня людини похилого віку вже стало доброю традицією у Борівському районі.

ukvam2До Дня ветерана та до Дня вшанування людей похилого віку у загальноосвітніх закладах району пройшли різноманітні виховні заходи. Так, у Шийківській ЗОШ, Підвисочанській ЗОШ, Дружелюбівській ЗОШ були проведені  виховні години «Хочу розповісти про моїх дідуся і бабусю», «Ваш життєвий шлях – наша славна історія». У Піско-Радьківській ЗОШ, Борівській ЗОШ №1 було організовано фотовиставки «Мої дорогі бабуся і дідусь».

У Борівській ЗОШ №2, Підлиманській ЗОШ, Богуславській ЗОШ проведено виховні години, «круглі столи», свята, години спілкування з участю ветеранів Великої Вітчизняної війни, праці, ветеранів-вчителів. Тривають акції «Подаруй радість людям», «Привітаємо ветерана», «Від щирого серця», «Милосердя», «Вчителям-ветеранам».

     Розгорнуто тематичні книжкові виставки в бібліотеках Піско-Радьківської ЗОШ, Гороховатської ЗОШ.  Книжкова ви-ставка „Шануй мудрість”, виставка виробів та конкурс малюнків „З повагою до людини похилого віку” організовані у Борівській ЗОШ №1, привернули увагу учнів та батьків до  турботи про людей старшого покоління.

ukvam3Активізували роботу волонтери шкіл району. Саме вони організували шефство над ветеранами та одинокими громадянами похилого віку, вдовами загиблих і померлих ветеранів війни, інвалідами. Волонтерські загони Підлиманської ЗОШ, Піско-Радьківської ЗОШ відвідали людей похилого віку вдома та надали їм допомогу по господарству.

Юлія ШЕЛУДЬКО.

Методист РМК.