Общество

Нагорода за сумлінну працю

Нагорода за сумлінну працю

nagoroda4 жовтня з нагоди Всесвітнього дня пошти у Харкові відбулося відзначення кращих працівників поштового зв’язку міста та області. За сумлінну працю, вагомі трудові здобутки  та з нагоди Всесвітнього дня пошти Подяку голови Харківської обласної державної адміністрації вручили листоноші відділення поштового зв’язку Борова – 1 Борівського адміністративного району ЦПЗ №2 Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Галині Стрельнік.

Це  перша нагорода такого рівня у Галини. Працює вона листоношею з 2005 року. На цьому місці роботи їй допомогли освоїти професію колеги та досвідчений наставник – Світлана Клімаш, які завжди підтримають, дадуть цінну пораду,  доброзичливо й уважно вислухають. Галині дуже подобається працювати в цьому колективі. Тому й нагорода ця невипадкова. Про свою роботу Галина розповіла, що бути листоношею – дуже цікаво, але й нелегко. Адже розвозити пошту треба за будь-якої погоди. Та винагородою стають вдячні очі людей, які так чекають на неї. Хоч і сучасні інформаційні технології вже досить поширені в нашому суспільстві, та все ж дуже багато людей звикли знаходити новини, цікаву інформацію саме в періодичних виданнях, та багато хто користується послугами пошти для спілкування з рідними, знайомими. Дуже приємним є той факт, що молоді сім’ї також залюбки передплачують  періодичну літературу. У своїй роботі Галина дуже цінує щире спілкування з людьми,  тому намагається завжди вчасно доставляти пошту.

Родина підтримує Галину в її роботі: синочок Данило, якому 6 років, допомагає розкладати газети, з цікавістю їх дивиться й дуже пишається тим, що мама працює листоношею, адже її всі знають і поважають. Чоловік Сергій також підтримує жінку, розуміє, що на роботі вона заморюється, і частину хатньої роботи виконує сам.

Дуже добре, що у наш час працюють такі віддані своїй справі люди. Адже завдяки їхній повсякденній роботі забезпечується безперебійна комунікація між селами, містами, країнами, континентами та можливе об’єднання людей, розділених тисячами кілометрів.

Тетяна КОЛЕСНІК.