Разное

Догляд за шкірою обличчя

Догляд за шкірою обличчя

Ні для кого не є таємницею, що шкіра обличчя піддається впливу багатьох факторів, таких як природні ( перепади температури, сухість або вологість повітря, атмосферні явища, забруднене повітря), психологічні (нескінченні стреси, зриви), погані звички (і це не тільки славнозвісні паління і алкоголь, а також звичка жмурити очі, крутити губи і взагалі не слідкувати за своєю мімікою). Але на красу та якість нашої шкіри також впливає те, як ми за нею стежимо. На даний момент існує величезна кількість різних кремів і масок для обличчя для будь-якого віку і часу дня.

 

Але головне не тільки правильно підібрати засоби по догляду за шкірою обличчя, але й знати, як їх правильно й ефективно застосовувати. Найчастіше відбувається так, що, купуючи якийсь крем, ми навіть не читаємо інструкцію по застосуванню. А просто беремо й наносимо його на шкіру, тому що нам забажалося. Це вже помилка, варто завжди читати інструкцію. Часто ефект від крему зводить нанівець мило.

Так само, крім кремів і мила, є й фізичні вправи, які допомагають омолодити вашу шкіру. Зараз ми розглянемо кілька таких вправ.
1. Потрібно вдихати повітря через стиснуті зуби, а видих робити з опусканням нижньої щелепи. При цьому кути рота варто розводити в сторони. 

2. Це звичайна посмішка. Сядьте перед дзеркалом і як можна ширше посміхайтеся. Повторюйте кілька разів.
Пам'ятаєте, що доглядати за шкірою потрібно постійно, а не тільки тоді, коли ви розумієте, що погано виглядаєте. Варто частіше вмиватися. Не використовувати мило поганої якості. Ну й звичайно сполучати креми й маски з фізичними вправами.
І тільки після такого догляду у вас почнуть розгладжуватися зморшки, зникне блідість і не будуть круги під очима.