Общество

Правила користування газом

Правила користування газом

Шановні споживачі природного газу!

В районі проводиться місячник безпечного використання газу в побуті в період з 1 по 31 жовтня 2011 року.

Дотримуйтесь правил безпечного користування газом у побуті-бережіть себе та своїх близьких!

 

Блакитне паливо у вашій оселі – це комфортно та зручно, але газ може бути небезпечним. Нехтування правилами користування газом у побуті може призвести до нещасних випадків та значних матеріальних збитків.

Категорично забороняється:

користуватися несправними газовими приладами; залишати без нагляду працюючі газові прилади; застосовувати вогонь для виявлення витоку газу в приміщенні, де відчувається запах газу. Не запалювати сірників, не вмикати/ вимикати електричні прилади до ліквідації витоку газу; прив’язувати до газопроводу мотузок і навантажувати його;

сушити білизну над газовою плитою; закривати вентиляційні канали; експлуатувати газові прилади при закритій кватирці та відсутності тяги у димовому і вентиляційному каналах;

використовувати для сну приміщення, де встановлені газові прилади; проводити самостійний ремонт, перенесення або установку газових приладів; самостійно проводити ремонт по реконструкції димових та вентиляційних каналів. Дані роботи виконуються тільки спеціалізованими підприємствами.

При виявленні запаху або витоку газу необхідно негайно виключити газові прилади, не вмикати та не вимикати електроприлади, провітрити приміщення, не палити вогню та викликати аварійну службу 104.

Пам’ятайте: згідно з Правилами надання населенню послуг з газопостачання передбачена відповідальність споживачів природного газу за порушення, допущені під час користування газом та газовими приладами. Недотримання правил користування газом та необережне поводження з ним може призвести до тяжких наслідків для Вас, Вашої родини та сусідів!

Борівська районна державна адміністрація.