Общество

Осіння пора золота

Осіння пора золота

veteraniПрирода, яка нас оточує, живе за своїми, тисячоліттями незмінними законами. Чарівна весна, тепле літечко, золотава осінь… Так і в людському житті після прекрасних років дитинства, юності, зрілості наступає тиха, задумлива пора відпочинку, спокою, мудрості.

У теплий сонячний день 1 жовтня до Підлиманського сільського Будинку культури групами і поодинці прямували найшановніші люди нашого села, наша гордість – ветерани Великої Вітчизняної війни, діти війни, ветерани праці. Адже в  цей день відзначається їхнє свято – День людей похилого віку.

Своїми військовими та трудовими подвигами вони заслужили на нашу безмірну любов і вдячність. Зі словами вітань і поздоровлень до них звернулись Підлиманський сільський голова О.В. Калінін, голова ради ветеранів Підлиманської сільської ради Г.К.Бабічева. Слова глибокої поваги лунали і з вуст ведучої святкового вечора, директора СБК Ю.Г.Труш та всіх учасників святкового концерту. Ветерани радо сприймали кожен номер у виконанні учасників художньої самодіяльності та щиро дякували художньому керівникові Будинку культури Г.О.Савкіній за чудове дійство.

А по закінченню концерту у фойє на них чекав святково накритий стіл. У тісному дружньому спілкуванні ветерани згадували роки юності, обпалені війною, тяжку колгоспну працю, здобутки і досягнення. Звучали пісні, були і запальні танки. Наші шановні гості помолодшали на багато років. А учасник бойових дій Я.І.Кучер бадьорив своїх товаришів грою на гармошці. Весь час поряд з ветеранами був сільський голова Олександр Васильович, який з ними разом співав, а потім організував транспорт для відвезення людей, яким особливо важко дістатися самотужки додому.

Дорогі ветерани Підлиману! Хай ще довго стелиться стежина вашого життя, не затьмарена хворобами, негараздами, неспокоєм. Хай щастить вам у всьому!

З щирою повагою та пошаною –

Голова ради ветеранів Г.К.БАБІЧЕВА.