Официально

З апаратної наради

З апаратної наради

Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу

На апаратній нараді, яка відбулася в райдержадміністрації, заступник голови Борівської районної державної адміністрації Сергій Шутько виступив з інформацією про стан будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу. Він повідомив, що роботи йдуть згідно з планом, до кінця року  будівництво буде завершено. 

Фізкультурно-оздоровчий комплекс будується в Боровій за типовим проектом вперше, в подальшому планується будівництво таких комплексів у всіх районах області. Те, що будівельні роботи розпочалися в нашому районі – велика заслуга голови Борівської районної державної адміністрації Володимира Сенчука, який ще під час його призначення на посаду обіцяв, що фізкультурно-оздоровчий комплекс у Боровій буде збудовано, і доклав чимало зусиль, щоб  здійснити мрію жителів району.

Районний будинок культури відремонтують

Начальник відділу культури й туризму Борівської райдержадміністрації Ольга Гарна повідомила, що виготовлена проектно-кошторисна документація, 27 вересня 2011 року були проведені тендерні процедури по розкриттю пропозицій конкурсних торгів, 17 жовтня будуть оголошені результати. Одразу після цього мають надійти кошти для виконання робіт, капітальний ремонт РБК планують зробити за два тижні.

Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових паїв

По цьому питанню доповіла заступник начальника агропромислового розвитку РДА Наталія Козинська. Вона зазначила, що станом на 11.10.2011 року розрахунки за оренду земельних  паїв склали 5619,9 тис. грн., що становить 49,2% до нарахування. За оренду майнових паїв повинні були виплатити 43,6 тис. грн., на даний час виплачено 24,3 тис. грн.

Заслухавши інформацію доповідача, голова Борівської районної державної адміністрації Володимир Сенчук наголосив на тому, що необхідно активізувати роботу по розрахункам за земельні та майнові паї, до середини листопада він має скласти близько 90%.