Официально

Високі стандарти медицини мають бути доступні кожному!

Високі  стандарти  медицини мають  бути  доступні  кожному! 

(Віктор Остапчук. начальник Південної залізниці, кандидат в народні депутати України по 177-му  виборчому округу).

smedСтоит многих воителей смелых один врачеватель искусный (Гомер).
Для кожної людини, де б вона не працювала, надзвичайно важливо мати гідну оплату праці. Але не меншою цінністю є со-ціальна захищеність від житейських буревіїв, і, насамперед, доступна професійна медична допомога.

Для Віктора Микола-йовича Остапчука питання, пов’язані з охороною здоров’я усіх без винятку працівників Південної залізниці, -  завжди знаходяться в переліку головних пріоритетів. Таке ставлення викликано не тільки корпоративним духом, але й почуттям глибокої відповідальності за життя і здоров’я сотень тисяч пасажирів, які користуються послугами  за-лізниці.   

Медичні лікувальні заклади Південної оснащені медичним обладнанням, що не має аналогів у муніципальних та приватних клініках регіону. Наприклад,   в середині 2000-х років  був створений Центр здоров’я жінки – унікальний для країни заклад. Проте варто зазначити, що після  короткого періоду відносної стабільності  у 2005 році різко були скорочені обсяги бюджетного фінансування залізничних медичних закладів. Тому необхідно було вжити заходи для реорганізації галузі. Однак всі перетворення відбувались з урахуванням інтересів медиків і пацієнтів. В результаті вдалося не тільки зберегти все найкраще, але й примножити його. Навіть в кризові часи Віктор Миколайович знаходив можливості для модернізації медичних установ, придбання сучасного медичного обладнання.

 Варто підкреслити, що і в якості керівника Південної, і в статусі депутата Харківської обласної ради Віктор Микола-йович Остапчук активно допомагає розвитку муніципальної медицини. Так, на базі Дорожньої клінічної лікарні працюють дві вузівські кафедри – факультету фундаментальної медицини Харківського   національного університету та гастроентерології  Харківської медичної академії післядипломної освіти. Найближчим часом на базі залізничної лікарні в Куп’янську для обслуговування декількох прилеглих районів буде створено хоспіс (хоспіс -  благодійна медично-соціальна установа, де здійснюється догляд за онко- та іншими важкохворими на останніх стадіях хвороби).

Звичайно, це лише невеликий перелік того, що зроблено і робиться в благородній справі лікування.  І можна бути впевненим у тому,  що в якості народного депутата України Віктор Миколайович Остапчук зробить все для того, щоб рівень медичних послуг для жителів округу відповідав стандартам Південної.

 Собрались посетить массу достопримечательностей или выехать большой группой на природу, но нет своего транспорта? Компания «vvk-bus.com» решит эту проблему с максимальным комфортом и приемлемыми ценами для заказчиков. Пассажирские перевозки по Украине с опытными водителями, исправными и новейшими транспортными средставми от компании с 15-летним опытом работы на рынке транспортных услуг.