Культура

Без книги не можна

Без книги не можна

knigaНаприкінці вересня  в приміщенні Піско-Радьківської сільської бібліотеки - філії  відбулася   екскурсія для учнів першого класу Піско-Радьківської ЗОШ під назвою «Нам без книги ніяк не можна».    Мета цього заходу – навчити дітей любити книги.

   Бібліотекарі розповіли про необхідність книги, про її історію, про працю людей, які задіяні в процесі виготовлення книги, про бібліотеки та правила користування друкованими виданнями.    Першачки побачили, де в бібліотеці дитячий відділ, і були вражені різноманітністю книг.

   Також були прочитані прислів’я та приказки про книги. З захопленням та наввипередки дітлахи розгадували загадки.

    Малечі було дуже цікаво зазирнути у світ книжок, світ,  у якому так багато барвистих малюнків, цікавих розповідей, пригод, мудрих порад.

    3 жовтня також планується провести таку екскурсію для вихованців дитячого садочка.  Протягом  вересня учні 2,4,7-х класів також приходили до бібліотеки на різноманітні заходи: свято-розвагу «Казкова мозаїка», годину цікавих повідомлень «Вінок мудрості».

    Ми, працівники бібліотеки, звертаємося до дорослих: заохочуйте дітей до відвідування бібліотеки. З раннього віку прищеплюйте їм любов до читання. Адже ос відчені, розумні дітлахи мають більше шансів на гідне життя. Бібліотека запрошує і  дорослих. Ми надамо вам необхідну інформацію, підберемо літературу на будь-який смак.

ПРАЦІВНИКИ Піско-радьківської сільської бібліотеки.