Общество

З повагою до ветеранів і людей похилого віку 1.10.2012

З повагою до ветеранів і людей похилого віку

turne1 жовтня в Борівському районному Будинку культури відбувся заключний концерт турне, яке було присвячене ветеранам і людям похилого віку. Працівники та аматори РБК у кожному куточку Борівщини подарували пісні, танці та гарний настрій. Люди із задоволенням слухали пісні у виконанні запальних братів Шведченків, веселої, енергійної Валентини Невмирич, до глибини душі проникали пісні, які виконували Аліна Одінокова, Костянтин Мустафаєв і Юрій Клименко. Як завжди, порадували своїм виступом учасники колективу «Борівчанка», юні танцюристи і багато інших артистів. 

Гастролі артистів  по району з метою вшанування ветеранів і людей похилого віку було організовано вперше, але вони дуже сподобалися всім глядачам. Час, відведений для концертних номерів, спливав зовсім непомітно, хотілося якомога довше насолоджуватися мелодійними піснями, дивитися на красивих, ошатних учасників концерту.

На святковому вогнику люди завзято обговорювали концерт. На адресу організаторів свята, працівників і аматорів РБК звучали найтепліші слова. Добре відпочивши  душею і серцем, ветерани і люди похилого віку ще довго згадуватимуть день, який був для них по-справжньому святковий, насичений приємними подіями.

Хочеться побажати учасникам концертів невичерпної енергії,  наснаги, щоб їхня творчість з кожним днем підкорювала все більше сердець, а всім ветеранам і людям похилого віку - довгих, щасливих років життя.

Тетяна ГУНЬКО.